Авторські статтіНовини

Уві сні собаки бачать обличчя свого господаря

Найімовірніше, ваша собака в своїх снах бачить вас. Вчені довели, що основною тематикою сновидінь вихованців є усміхнені обличчя господарів, а також їх запахи. Якщо ви є власником собаки, то ви, напевно, неодноразово бачили, як собаки у сні морщать ніс, гавкають і хаотично пересувають ногами.

Вчені змогли довести, що рідко яка собака бачить уві сні, як вона хуліганить на ділянці сусіда або бігає по полях, заганяючи дичину. Ваш чотирилапий друг, швидше за все, буде бачити ваше задоволене обличчя і від цього тварину переповнюють найсильніші емоції, що і викликає мимовільні рухи і навіть гавкіт.

«Основною ознакою, що вказує на те, що людина бачить сновидіння є швидкий рух закритих очей. Кішки і собаки відчувають приблизно теж саме», – заявила одна з членів дослідницької групи Джессіка Рем.

За її словами, кішки набагато рідше бачать сновидіння, але коли це трапляється, вони рідко уявляють свого господаря, а, в основному, протистоять своєму суперникові або ганяються за жертвою. Пояснення цього феномена поки залишається загадкою, але вчені впевнені, що відповісти на це питання вдасться вже в недалекому майбутньому.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України