13-річна школярка із США винайшла новий перетворювач енергії

13-річна школярка з штату Огайо зробила прорив в області вивчення альтернативної енергетики. Їй вдалося розробити новий тип пристрою, який тздатний перетворити опади, сонячне світло, а також коливання в електрику.

Така розробка була представлена на шкільному конкурсі молодих вчених. Фахівці акцентують увагу на тому, що вартість цього пристрою не перевищує 5 доларів. Наразі технологія була передана вченим для ретельного дослідження і перевірки можливості використання в масштабніших цілях.

Наукові співробітники уточнили, що унікальність перетворювача полягає в тому, що він здатний перетворювати відразу кілька джерел енергії. За рахунок погодних явищ, включаючи сонячне випромінювання, вітер, дощ і вібрації поверхні новий винахід здатний отримати електрику. Про потужності такого пристрою нічого не повідомляється. 13-річна дівчинка підкреслила, що за ідею взялася після візиту в Індію, де масово використовуються джерела та перетворювачі альтернативної енергетики. Вона вважає, що така розробка допоможе в подальшому покращити стан навколишнього середовища, тому що такий пристрій може дозволити собі кожен.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh