Авторські статтіНовини

13-річна школярка із США винайшла новий перетворювач енергії

13-річна школярка з штату Огайо зробила прорив в області вивчення альтернативної енергетики. Їй вдалося розробити новий тип пристрою, який тздатний перетворити опади, сонячне світло, а також коливання в електрику.

Така розробка була представлена на шкільному конкурсі молодих вчених. Фахівці акцентують увагу на тому, що вартість цього пристрою не перевищує 5 доларів. Наразі технологія була передана вченим для ретельного дослідження і перевірки можливості використання в масштабніших цілях.

Наукові співробітники уточнили, що унікальність перетворювача полягає в тому, що він здатний перетворювати відразу кілька джерел енергії. За рахунок погодних явищ, включаючи сонячне випромінювання, вітер, дощ і вібрації поверхні новий винахід здатний отримати електрику. Про потужності такого пристрою нічого не повідомляється. 13-річна дівчинка підкреслила, що за ідею взялася після візиту в Індію, де масово використовуються джерела та перетворювачі альтернативної енергетики. Вона вважає, що така розробка допоможе в подальшому покращити стан навколишнього середовища, тому що такий пристрій може дозволити собі кожен.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України