Авторські статті

Юринець: Попри зневіру багатьох “доброзичливців” та насмішок ми багато працювали щоб Україна отримала безвіз

То була весна 2018-го. Страсбург. Чергове засідання Параламенського комітете асоціації. Ми з Olena Sotnyk вже як рік не виглядаємо безвіз, а тішимося, що Україні це вдалося.

Про це повідомила Оксана Юринець.

Попри зневіру багатьох доброзичливців, які відверто нам в очі сміялись, що цього найближчі 100 років не буде, ми не просто вірили, а багато працювали. А до того, до речі, довелося пройти і період насмішок щодо комітету, який обрали собі для роботи.

Багато хто із колег, які ледве не билися за місця у бюджетному, податковому та інших «жирних» комітетах дивилися на нас, тих, що обрали комітет з питань європейської інтеграції, як на прибульців. Ішов 2015-ий, 16, 17 … Україна отримала безвіз, ми налагодили стосунки з багатьма європейськими партнерами, українські представники голосно заговорили у Страсбургу і Брюсселі.

Далі був 2018…2019 … ми закріпили у Конституції євроатлантичний курс нашої держави, вибороли право приймати вперше в історіі України та НАТО сесію Парламентськоі асамблеї Організації Північно-Атлантичного договору. Україна стала не об’єктом, а суб’єктом міжнародної політики, у тому числі європейської.

І хай ми досі здаємося кому-небудь прибульцями, наша робота у напрямку євроатлантичної інтеграції України залишиться незмінною. Незалежно від посад і статусів. Тому, якщо для багатьох сьогодні просто звичайний день, то для нас #ДеньЄвропи – один з особливих.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України