Оксана Юринець і Олена Ситник. Світлина - фейсбук Оксани Юринець

Юринець: Попри зневіру багатьох “доброзичливців” та насмішок ми багато працювали щоб Україна отримала безвіз

То була весна 2018-го. Страсбург. Чергове засідання Параламенського комітете асоціації. Ми з Olena Sotnyk вже як рік не виглядаємо безвіз, а тішимося, що Україні це вдалося.

Про це повідомила Оксана Юринець.

Попри зневіру багатьох доброзичливців, які відверто нам в очі сміялись, що цього найближчі 100 років не буде, ми не просто вірили, а багато працювали. А до того, до речі, довелося пройти і період насмішок щодо комітету, який обрали собі для роботи.

Багато хто із колег, які ледве не билися за місця у бюджетному, податковому та інших «жирних» комітетах дивилися на нас, тих, що обрали комітет з питань європейської інтеграції, як на прибульців. Ішов 2015-ий, 16, 17 … Україна отримала безвіз, ми налагодили стосунки з багатьма європейськими партнерами, українські представники голосно заговорили у Страсбургу і Брюсселі.

Далі був 2018…2019 … ми закріпили у Конституції євроатлантичний курс нашої держави, вибороли право приймати вперше в історіі України та НАТО сесію Парламентськоі асамблеї Організації Північно-Атлантичного договору. Україна стала не об’єктом, а суб’єктом міжнародної політики, у тому числі європейської.

І хай ми досі здаємося кому-небудь прибульцями, наша робота у напрямку євроатлантичної інтеграції України залишиться незмінною. Незалежно від посад і статусів. Тому, якщо для багатьох сьогодні просто звичайний день, то для нас #ДеньЄвропи – один з особливих.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh