Політика

Юлія Мендель хоче покинути Зеленського вже втретє: ЗМІ стало відома причина

Прес-секретар президента України Юлія Мендель залишає свій пост. Можливою причиною її звільнення може бути невдоволення керівництвом Офісу президента її роботою.

Виданню The Бабель повідомили два джерела в Офісі президента, що Мендель сама написала заяву про звільнення. А хто займе її місце на посту прес-секретаря Зеленського – поки невідомо.

У свою чергу Країна з посиланням на свої джерела в ОПУ пише, що у Мендель нібито багато претензій щодо умов роботи. А ось її роботою в цілому ніби як не дуже задоволений глава Офісу Андрій Єрмак і нібито наполягає, що прес-секретаря потрібно міняти.

“Цього разу начебто вона вже насправді налаштована йти, та й в Офісі не особливо хочуть її утримувати. Більш того, вже починають шукати заміну. ​​Але останнє слово, в будь-якому випадку, буде за Зеленським”, – сказало джерело.

На Банковій додали, що заяву на звільнення Мендель пише вже втретє, дві попередніх – не підписали.

Нагадаємо, що Юлія Мендель була призначена прес-секретарем президента в червні 2019 року.

А тим часом спікер Офісу президента останнім часом стала активно виступати на державному телеканалі “Дім”, який був створений для жителів тимчасово окупованих територій. Серед іншого вона відзначилася несподіваною заявою, що Україна пора “демонополізувати російський”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України