Уродженець Монголії вперше стане католицьким священиком

Нечисленна католицька громада Монголії незабаром отримає першого пастиря з числа уродженців цієї азіатської країни. У серпні 2016 очікуються свячення Йосипа Енхе-Батора.

Майбутній священик був висвячений у дияконський сан в грудні 2014 корейським єпископом Лазарем Ю Хен Сіком. Саме в Південній Кореї Йосип Енхе-Батор отримав духовну освіту. Призначені на 28 серпня свячення, мають відбутися в Петропавлівському соборі Улан-Батора. Її здійснить апостольський префект Монголії єпископ Венсеслау Паділья.

У розмові з кореспондентами агентства Asia News монгольські католики висловили радість у зв’язку з тим, що у них нарешті буде пастир, який вільно говорить монгольською мовою і розуміє, як поєднати християнську віру з місцевими традиціями. Багато вірних висловили надію, що слідом за рукоположенням Енхе-Батора і інші католицькі юнаки Монголії відчують покликання до священства.

Католицька громада Монголії вважається наймолодшою у світі. Перші місіонери прибули сюди лише в 1992 році, після падіння комуністичної системи. Через 20 років в країні налічувалося вже близько тисячі монгол, які прийняли католицьку віру. В цілому християни становлять сьогодні близько 2% тримільйонного населення Монголії, де більшість віруючих сповідують буддизм.

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh