Уряд прийняв рішення приватним компаніям незалежно продавати зброю закордон

8 квітня Уряд прийняв рішення скасувати вимогу до компаній, яким дозволений експорт товарів військового призначення, здійснювати маркетинг ринку збуту і встановлювати зовнішні ціни на військову техніку та товари за погодженням з ДК «Укроборонпром».

Передає UMP.

Відтепер, суб’єкти господарювання на практиці отримають право повноцінного самостійного виходу на зовнішні ринки без узгодження цін та маркетингової політики з державним концерном.

Повідомляється, що реалізація зазначеної постанови дозволить:

    демонополізувати процеси зовнішнього ціноутворення;створити рівні умови щодо самостійного здійснення зовнішньоекономічної діяльності;усунути штучні бар’єри, які призводять до зайвого витрачання ресурсів та часу підприємствами оборонно-промислового комплексу;підвищити конкурентоспроможність вітчизняної продукції військового призначення на міжнародному ринку озброєння та військової техніки.

Зазначимо, що минулого року право на самостійний експорт/імпорт отримали ДП «Харківський машинобудівний завод «ФЕД», приватні компанії «Радіонікс», «Українська бронетехніка», НВО «Практика», «Інтерпроінвест», «Укрспецтехніка» та «Укрспецсістемс», а також ще на п’ять років було підтверджено експортні повноваження ПрАТ «АвтоКрАЗ».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

six + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh