Уряд Австрії може повністю заборонити легальний обіг конопель

Багаторічна лібералізація, спостережувана в Австрії по відношенню до марихуани, схоже завершує свій період так і не досягнувши своєї мети — повна легалізація вживання марихуани. Уряд Австрійської республіки готується до серйозної боротьби з розповсюдженням марихуани.

Міністерство охорони здоров’я отримала доручення досконально вивчити питання ефективності застосування марихуани в медицині і її вживання в медичних цілях.

Після вивчення питання, залежно від результатів дослідження, уряд готовий застосувати найбільш категоричні заходь по відношенню до марихуани, включаючи повну заборону на продажу насіння та рослин конопель. Прийняття та реалізація урядової програми, спрямованої проти поширення конопель, може відбутися вже в поточному законодавчому періоді.

Як відзначається, за даними європейського центру моніторингу наркоманії, двадцять три відсотка австрійців протягом життя хоча б раз вживали марихуану. 1,2 мільйона австрійців вживали протягом останніх дванадцяти місяців.

Нагадаємо, оборот марихуани в Австрії частково легалізований. Закон дозволяє вживання і продаж марихуани і похідних від неї продуктів якщо вміст ТГК (Тетрагідроканнабінол) не перевищує 0,2 відсотка.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh