Уряд Австрії сьогодні оголосив про нові обмеження на поїздки за кордон

Канцлер Себастьян Курц, міністр охорони здоров’я Рудольф Аншобер і міністр закордонних справ Олександр Шалленберг в середу оголосили про несподівану новину після зібрання міністрів: із-за зростаючого числа захворювань коронавірусом свобода пересування буде ще більш обмежена. Обмеження стосуються Румунії, Болгарії і Молдови. На східних кордонах посилюється прикордонний контроль.

«На жаль, в останні кілька днів з’явилося кілька осередків захворювання в Австрії, які були викликані приїздом іноземців — не тільки з Західних Балкан, але і Південно-Східної Європи», — було сказано на прес-конференції в середу. Тому необхідно було прийняти нові заходи.

З негайним вступом в силу, попередження про поїздки тепер поширюється на Болгарію, Румунію і Республіку Молдова. Це означає, що з четверга до цих країн знову буде можуть застосовуватися правила, які в даний час також застосовуються до Швеції, Великобританії та Португалії: карантин на 14 днів або негативний тест на Covid. Будь-хто, хто порушує це, вчиняє не просте порушення, а серйозний злочин і ризикує отримати штраф до 1450 євро. Канцлер попередив, що ті, чиї аналізи дали позитивний результат, але вони порушують карантин, вчиняють кримінальні злочини і зазнають більш суворого покарання.

«Це не той шлях, який нам потрібен, але цей шлях необхідний», — сказав міністр закордонних справ Шалленберг. У будь-якому випадку, заходи будуть діяти протягом якомога більш короткого періоду часу і будуть уточнюватися по мірі необхідності.

За матеріалами:https://www.krone.at/
Фото:https://www.krone.at/

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh