Новини з Австрії

Уряд Австрії сьогодні оголосив про нові обмеження на поїздки за кордон

Канцлер Себастьян Курц, міністр охорони здоров’я Рудольф Аншобер і міністр закордонних справ Олександр Шалленберг в середу оголосили про несподівану новину після зібрання міністрів: із-за зростаючого числа захворювань коронавірусом свобода пересування буде ще більш обмежена. Обмеження стосуються Румунії, Болгарії і Молдови. На східних кордонах посилюється прикордонний контроль.

«На жаль, в останні кілька днів з’явилося кілька осередків захворювання в Австрії, які були викликані приїздом іноземців — не тільки з Західних Балкан, але і Південно-Східної Європи», — було сказано на прес-конференції в середу. Тому необхідно було прийняти нові заходи.

З негайним вступом в силу, попередження про поїздки тепер поширюється на Болгарію, Румунію і Республіку Молдова. Це означає, що з четверга до цих країн знову буде можуть застосовуватися правила, які в даний час також застосовуються до Швеції, Великобританії та Португалії: карантин на 14 днів або негативний тест на Covid. Будь-хто, хто порушує це, вчиняє не просте порушення, а серйозний злочин і ризикує отримати штраф до 1450 євро. Канцлер попередив, що ті, чиї аналізи дали позитивний результат, але вони порушують карантин, вчиняють кримінальні злочини і зазнають більш суворого покарання.

Правительство Австрии сегодня объявило о новых ограничениях на поездки за рубеж

«Це не той шлях, який нам потрібен, але цей шлях необхідний», — сказав міністр закордонних справ Шалленберг. У будь-якому випадку, заходи будуть діяти протягом якомога більш короткого періоду часу і будуть уточнюватися по мірі необхідності.

За матеріалами:https://www.krone.at/
Фото:https://www.krone.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.