Лікарка, яка в Австрії закликала про шкідливість носіння масок та вакцинації – звільнена

Заплутані конспірологічні тези про маски, щеплення і передачі коронавіруса лікарем Костянтином Р., що викликають головний біль у медичних влади Штирії, тепер спричинили наслідки для медичного «дисидента».

«Захисні маски потрібні тільки для нашого знищення», — стверджувала лікар на останній демонстрації у Відні і на платформах прихильників теорії коронавірусної змови. Лікар клінічного відділення кардіології в Університетському медичному центрі Граца вважає щеплення «нанесенням тілесної шкоди», а всі існуючі заходи захисту від коронавіруса покликані тільки для «встановлення авторитарної держави».

Пікантності таким промовам практикуючого лікаря додавав той факт, що Костянтина Р. є депутатом місцевої ради в Гессендорфі під Грацом від партії SPÖ, яку вона, втім, вже покинула.

Ситуація ставала занадто скандальною для університетської лікарні Граца і її адміністрація передала справу на розгляд в Штирійску медичну асоціацію. Там поки не хочуть підтверджувати, що жінка ще є лікарем в лікарні з причини захисту даних. Але вчора, згідно з власною заявою Костянтини Р. вона була звільнена від виконання обов’язків.

«Мені повідомили про це електронною поштою», — сказала вона.

За матеріалами:https://www.heute.at/

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh