Новини з Австрії

Лікарка, яка в Австрії закликала про шкідливість носіння масок та вакцинації – звільнена

Заплутані конспірологічні тези про маски, щеплення і передачі коронавіруса лікарем Костянтином Р., що викликають головний біль у медичних влади Штирії, тепер спричинили наслідки для медичного «дисидента».

«Захисні маски потрібні тільки для нашого знищення», — стверджувала лікар на останній демонстрації у Відні і на платформах прихильників теорії коронавірусної змови. Лікар клінічного відділення кардіології в Університетському медичному центрі Граца вважає щеплення «нанесенням тілесної шкоди», а всі існуючі заходи захисту від коронавіруса покликані тільки для «встановлення авторитарної держави».

Пікантності таким промовам практикуючого лікаря додавав той факт, що Костянтина Р. є депутатом місцевої ради в Гессендорфі під Грацом від партії SPÖ, яку вона, втім, вже покинула.

Ситуація ставала занадто скандальною для університетської лікарні Граца і її адміністрація передала справу на розгляд в Штирійску медичну асоціацію. Там поки не хочуть підтверджувати, що жінка ще є лікарем в лікарні з причини захисту даних. Але вчора, згідно з власною заявою Костянтини Р. вона була звільнена від виконання обов’язків.

«Мені повідомили про це електронною поштою», — сказала вона.

За матеріалами:https://www.heute.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України