Вразливість “нульового дня” у Windows – дірка для хакерів

За повідомленням аналітиків компанії ESET, хакери активно користуються цією діркою в захисті Windows.

Уразливість нульового дня» пов’язана з «Планувальником завдань» – частиною операційної системи. Кіберзлочинці надсилають виконуваний файл на комп’ютер. Шкідлива утиліта встановлює «чорний хід», «чорний хід» для нполучения несанкціонованого доступу до операційної системи. Діра в операційній системі дозволяє підвищити привілеї бекдор і, за бажанням хакерів отримати доступ до даних комп’ютера або віддалено керувати операційною системою і зараженим комп’ютером в цілому.

Про таку помилку в Windows, що дозволяє зловмисникам обходити захисту ОС, стало відомо 27 серпня. Спеціалісти ESET повідомляють, що в числі постраждалих – громадяни Німеччини, США, Великобританії, України, Індії, Чилі, Філіппін і Польщі.

Аналітики стверджують, що атаки такого типу носять дуже масовий характер, але все-таки закрити уразливість нульового дня» в Windows 7, Windows 8 і Windows 10 необхідно як можна швидше, так як під загрозою знаходяться десятки або навіть сотні мільйонів комп’ютерів, адже, скільки не лають фахівці Windows, все одне операційні системи корпорації Microsoft є найбільш поширеними у світі.

Щоб убезпечити себе від несанкціонованого проникнення у комп’ютер, фахівці радять не відкривати підозрілі повідомлення, що надійшли на електронну пошту.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh