Життя

Уподобання чоловіків за Знаком Зодіаку: яких жінок вони обирають?

Астрологи стверджують, що у багатьох представників того чи іншого знака Зодіаку існує свій ідеальний образ жінки.

Не біда, якщо ваш об’єкт симпатії вибирає жінок, не схожих на вас. Довідавшись про його переваги за знаком Зодіаку, у вас з’єднання бути всі шанси завоювати його серце, ставши жінкою його мрії.

Отже, які ж жінки подобаються сильним представникам знаків Зодіаку?

Овнам подобаються активні та цілеспрямовані жінки. Навряд чи вони звернуть уваги на сірого ведмедика. Жінка їхньої мрії повинна завжди добре виглядати, бути у відмінному настрої і слідувати своє мети. Вона повинна випромінювати впевненість, позитив і енергію.

Тельці віддають перевагу розумним і раціональним жінкам. Легковажність і дурість вони не оцінять. Представники цього знака хочуть бачити поруч із собою активну жінку, яка проявити себе і як добра господиня, і як віддана однодумниця. Тельці люблять у жінках надійність, розум і сміливість.

Близнюки люблять самі завойовувати і розгадувати жінок. У представниць слабкої статі їм важлива таємничість і недомовленість. Їх чіпляє те, коли вони не до кінця впевнені в тому, чи любити вона чи ні. Їм сподобається жінка, яка дасть їм можливість поміркувати і проявити фантазію.

Раки люблять вольових жінок, лідерів, які зможуть допомогти їм у вирішенні їх проблем. Вони цінують хазяйновитість, красу і духовний світ жінки. Раки будуть захоплюватися тією, яка стане для них поводирем у житті, буде спрямовувати і давати поради.

Леви люблять жінок, які чимось виділяються з натовпу. Зовнішнім поглядом своєї обраниці смороду, як правило, не надають особливого значення. Їм набагато важливіше сама особистість жінки і те, як вона підносить себе. Представників цього знаку може зачепити те, що для інших не буде основним фактором при виборі супутниці життя.

Дівам подобаються жінки-кар’єристки. Романтичні і чутливі натури припадуть їм не по душі. У жінок вони цінують їх ділову хватку, амбіційність і силу волі. Поруч з собою смороду хотіли б бачити практичну жінку, яка б займала важливу посаду і користувалася авторитетом у суспільстві.

Терези люблять жінок товариських і комунікабельних. Для них дуже важлива думка близьких людей, особливо друзів. Так що жінка мрії винна їм сподобатися. Крім того, ідеальна жінка чоловіка-Ваги повинна мати відмінні зовнішні дані, бути розумною, освіченою і мати багато інтересів.

Скорпіони вибирають витончених, стильних, розумних і сильних жінок. Вони люблять жінок-лідерів, однак у відносинах намагаються придушити її лідерські якості. Представники цього знака люблять щирість і різноманітність. Ідеальна жінка Скорпіона ніколи не повинна змушувати його нудьгувати. Вона винна тривалий час тримати його на певній дистанції, щоб закохати в себе.

Стрільці люблять красивих доглянутих жінок. Їх ідеал – акуратна, приваблива і легка на підйом жінка. Їй не обов’язково бути розумною, Стрільці не терплять, коли їм говорять, що робити, тому і вибирають собі простакуватих і трохи неосвічених жінок. Представники цього знака цінують у представниць слабкої статі відданість, легкий норов і дитячу безпосередність.

Козероги хочуть бачити поруч із собою жінку з сильним характером. Добре, якщо вона вже займає високий соціальний статус. Якщо тільки прагне до цього – теж непогано. Для представників цього знака в жінці важлива її манера триматися в суспільстві, її розум, практичність, раціональність, впевненість і непохитність.

Водолії мріють про ту, яка буде розділяти з ними всі їхні інтереси, погляди на життя. Однак досить складно знайти. Не всі жінки вирушать разом з ними на підкорення Евересту або спокійно відреагують на відсутність свого обранця будинку цілу добу. Водолії цінують лояльне ставлення до них, жіночність і активність.

Риби вибирають спокійних і романтичних дам. Жінка їх мрії – красива, чутлива, довірлива і господарська. Вона обов’язково повинна прислухатися до його думки і у всьому йому довіряти. Риб приверне ще й та, яка буде захоплюватися ним і постійно робити компліменти.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України