Авторські статтіДуховне

УПЦ КП: Ходу Московського патріархату спонсорують ті ж політики, що й Антимайдан

Спонсорами ходи Московського патріархату до Києва є ті самі політики, що стояли за Антимайданом.

Про це пише архієпископ Чернігівський і Ніжинський, секретар синоду УПЦ КП, голова інформаційного управління Київської патріархії єпископ Євстратій (Зоря) у своєму блозі на «Главком».

Як повідомляє єписком Євстратій, Київський патріархат з 2009 року проводить 28 липня Хресну ходу в центрі Києва на честь подвійного свята: Хрещення Руси-України та вшанування св. Володимира. В минулому 2015 році керівництву Московського патріархату в Україні спало на думку зробити те саме: 27 липня до столиці було зібрано прихильників російського православ’я на їхню власну ходу. Цього року здалося замало одноденного ходу – вирішили організувати його через всю Україну протягом чотирьох тижнів. Фінал походу – 27 липня у Києві.

«Навіть спонсорують це шестя (і організаційно, і у медіа) – ті самі політики, що стояли за анти-Майданом. Разом вони хочуть довести, що саме Московський патріархат – це і є Україна, що тут – простір «русского мира», – наголосив єписком УПЦ КП.

На його думку, найкращою відповіддю має бути зібрання української громади на Хресну ходу 28 липня – від Володимирського Собору до пам’ятника св. Володимиру.

«Максимально численне і багатолюдне зібрання! 30 листопада 2013 р. Українська Церква захистила право свого народу на Майдан. 28 липня 2016 р. народ має нагоду стати на захист незалежності своєї Української церкви. Мирно. І тому – переможно», – написав єпископ Євстратій.

Він також підкреслив, що заплановані заходи МП та УПЦ (КП) не перетинаються ні у часі, ні в просторі: хресна хода МП планується 27 липня від Володимирської гірки в Лавру, хода УПЦ (КП)– 28 липня від Володимирського собору до Володимирської гірки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. Цікаво, за скільки срібників продаються ці журналісти-зрадники підбурюючи людей на кровопролиття?

    1. Нічого цікавого. Гундяївских попів треба розвернути хайлом до сходу та під зад ногою до путіна у московію, яка доречі нічого ані з хрещеням Русі ані з Володимиром Великим не має. Орда ордою була їй залишиться, грабує вбиває та гвалтує. Ось що підтримують ті хто наважився йти до Києва, саме наважився, тому що розуміють всі, провокацію хочуть зробити. Маю надію що СБУ та Нац поліція зробить все щоб запам”ятали холуї що Україна змінилася, так само як і побачила хто спонсорує війну, а хто підтримує наших хлопців на фронті. Доречі молодиків тих що поперлися до столиці вже чекають військомати за для мобілізації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

5 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.