Крилос готується до Патріаршої прощі

8 серпня 2016 року в селі Крилос, Галицького району, відбулася виїзна нарада з питань підготовки до проведення Всеукраїнської Патріаршої Прощі УГКЦ до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої, яка цього року відбудеться 6-7 серпня.

У нараді взяли участь керівники обласної та районної влади, представники духовенство на чолі з митрополитом Івано-Франківським Кир Володимиром (Війтишиним), керівники структурних підрозділів обласної та районної державних адміністрацій і служб, відповідальних за проведення духовного заходу.

Розпочинаючи нараду, голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук наголосив на важливості відповідальної підготовки до проведення прощі у Крилосі: «Це подія, яка є обличчям нашої області, тому має бути добре підготовлена й організована. Цьогоріч очікується ще більше прочан, ніж у попередні роки і наше завдання – забезпечити людям ще більш якісний прийом». Також очільник Прикарпаття повідомив про плани запросити до участі в прощі делегації з обласних державних адміністрацій Західної України.

Керівники служб доповіли про стан готовності до проведення прощі. Йшла мова про заплановані заходи щодо забезпечення правопорядку, пожежної безпеки, необхідних санітарно-епідеміологічних заходів, чергування медичних постів, благоустрою території, інформаційний супровід та інші.

Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський, Преосвященний Кир Володимир (Війтишин), подякував за роботу всім, хто причетний до підготовки прощі, і відзначив, що лише спільними зусиллями вдається щорічно проводити захід на високому організаційному рівні. «Крилос для нас є дуже дорогий, він рідний для всіх українців – і нам його будувати», – зазначив Владика та висловив сподівання, що статус Крилоса підніметься ще вище, якщо сюди буде перенесено мощі одного із найвидатніших князів Київської Русі – князя галицького Ярослава Осмомисла.

Керівник області підтримав Митрополита Володимира в питанні розбудови Крилоса як духовної святині для всіх українців та наголосив, що це має бути спільною справою в плані відродження Древнього Галича: «Якщо ми в Крилосі відкриємо Пантеон галицьких князів – це буде значуща подія для всієї України».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh