Авторські статтіТехно

YouTube видалив мільйони спам-каналів і відео, зменшив кількість підписників

Згідно зі звітом, опублікованим відеогігантом в четвер, з липня по вересень YouTube було видалено 58 мільйонів відео і 1,67 мільйонів каналів.

Видалення видалялися в основному через порушення політики YouTube щодо спам-контенту.

Згідно зі звітом YouTube, близько 80% віддалених каналів були відключені за обмін спам-контентом; 12,6% були видалені за демонстрацію оголеного тіла або контент для дорослих, а ще 4,5% були зняті задля безпеки дітей.

Додатково до всього, 7,85 мільйона відео були відкинуті за індивідуальним порушення умов обслуговування YouTube. Всього за квартал YouTube видалив 224 мільйони коментарів, в основному, за розміщення спаму.

Крім того, у четвер YouTube написав у Twitter, що власники різних каналів можуть побачити «помітне» зниження числа підписників до кінця п’ятниці після виявлення спам-підписників. Компанія, що належить Google, заявила, що ці канали отримають повідомлення про видалення спам-передплатників з їх каналів.

Звіт четверга був опублікований лише через кілька днів після того, як генеральний директор Google Сундар Пічай дав свідчення перед Конгресом США, де член палати представників Джеймі Б. Раскін на прес-конференції в «Вашингтон пост», опублікованій минулого тижня, вказав на нездатність YouTube відсіяти відео.

«Ми визнаємо, що в цій області належить ще багато роботи, – сказавши Пічаї. – Ми повинні дивитися на це окремо для кожного відео, і ми чітко сформулювали правила, тому нам потрібно подивитися, порушує конкретно відео ці правила».

У звіті YouTube сказано, що у 90% з приблизно 10 300 відео, віддалених за насильницький екстремізм у вересні, було менше 10 переглядів. Ті ж саме стосується майже 280 000 відео, знятих протягом місяця з міркувань безпеки дітей. У вересні компанія видалила 6 195 відеороликів за порушення своєї політики щодо «ненависті або образливого контенту», що становить менше 0,5% відеороликів, запущених в цьому місяці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.