YouTube видалив мільйони спам-каналів і відео, зменшив кількість підписників

Згідно зі звітом, опублікованим відеогігантом в четвер, з липня по вересень YouTube було видалено 58 мільйонів відео і 1,67 мільйонів каналів.

Видалення видалялися в основному через порушення політики YouTube щодо спам-контенту.

Згідно зі звітом YouTube, близько 80% віддалених каналів були відключені за обмін спам-контентом; 12,6% були видалені за демонстрацію оголеного тіла або контент для дорослих, а ще 4,5% були зняті задля безпеки дітей.

Додатково до всього, 7,85 мільйона відео були відкинуті за індивідуальним порушення умов обслуговування YouTube. Всього за квартал YouTube видалив 224 мільйони коментарів, в основному, за розміщення спаму.

Крім того, у четвер YouTube написав у Twitter, що власники різних каналів можуть побачити «помітне» зниження числа підписників до кінця п’ятниці після виявлення спам-підписників. Компанія, що належить Google, заявила, що ці канали отримають повідомлення про видалення спам-передплатників з їх каналів.

Звіт четверга був опублікований лише через кілька днів після того, як генеральний директор Google Сундар Пічай дав свідчення перед Конгресом США, де член палати представників Джеймі Б. Раскін на прес-конференції в «Вашингтон пост», опублікованій минулого тижня, вказав на нездатність YouTube відсіяти відео.

«Ми визнаємо, що в цій області належить ще багато роботи, – сказавши Пічаї. – Ми повинні дивитися на це окремо для кожного відео, і ми чітко сформулювали правила, тому нам потрібно подивитися, порушує конкретно відео ці правила».

У звіті YouTube сказано, що у 90% з приблизно 10 300 відео, віддалених за насильницький екстремізм у вересні, було менше 10 переглядів. Ті ж саме стосується майже 280 000 відео, знятих протягом місяця з міркувань безпеки дітей. У вересні компанія видалила 6 195 відеороликів за порушення своєї політики щодо «ненависті або образливого контенту», що становить менше 0,5% відеороликів, запущених в цьому місяці.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh