Політика

«Це страшна ганьба»: журналістка Порошенко прокоментувала перевезення військової допомоги НАТО

Відома українська журналістка Яніна Соколовська, яка особисто знайома з Петром Порошенком, заявила, що президент України страшно зганьбився, коли перевіз військову допомогу Північноатлантичного альянсу на особистому літаку. Така заява пролунала від Соколовської в ефірі телеканалу 112 Україна.

«Ми чуємо, що президент, вилітаючи з Брюсселя, своїм літаком перевозив якісь комплектуючі, які нам повинні були дати. Це ж страшна ганьба! Ви бачили розмір цього президентського літака? Танки їм не перевезешь», – заявила журналістка. За її словами, справжня допомога буде надана потім, і мова йде про допомогу з боку Сполучених Штатів, які повинні здійснити поставки зброї, а також залучити інструкторів, яких раніше просив Київ. Це станеться, на думку Соколовської, коли база НАТО в Очакові почне роботу у вигляді патрулювання морського простору. Стурбованість Заходу і альянсу це не реальна підтримка України.

«Ситуація жахлива, всі висловлюють стурбованість, але ми кожен новий рік входимо без будь-яких перспектив», – підкреслила Соколовська. Нагадаємо, що раніше видання Європейська правда повідомило про те, що в літак Порошенко, який перебував у Брюсселі, повантажили обладнання зв’язку для української армії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України