Життя

Уоррен Баффетт впевнений, що щасливіше вас може зробити один простий вибір

Думайте про щастя з більш практичною точки зору

Майже 20 років тому під час лекції для Школи бізнесу в університеті Флориди один зі студентів поставив Уоррену Баффетту питання: «Якби могли почати життя спочатку, що б ви зробили, щоб вона була більш щасливою?»

Баффетт тоді порадив студентам думати про щастя з більш практичною точки зору: ніхто з людей не зможе прожити життя двічі, але зате ми можемо стати щасливішим, зважившись на певні зміни в своїй кар’єрі, метою, фінансах, здоров’я і відносинах.

Так, мільярдер сказав: «Зробити це можна, якщо займатися все життя тим, що вам подобається. Будьте як ті, хто вам подобається. Особисто я працюю тільки з людьми, яким симпатизую. Якби мені запропонували заробити 100 мільйонів доларів, працюючи з хлопцем, через якого у мене зводить живіт, я б відмовився ».

Після чого Баффетт продовжив: «Я закликаю вас вибрати собі роботу до душі. Ви божевільні, якщо будете займатися справою, яка вам не подобається, тільки тому, що вважаєте його хорошим для свого резюме ».

Робіть те, що вам подобається. Звучить просто, коли ви мультимільярдер, але Баффетт завжди займався улюбленою справою, ще задовго до того, як стати успішним.

Можна назвати безліч відмінних причин, чому ви повинні піти раді Баффетта і робити те, що вам подобається, включаючи наступні:

1. Більше можливостей

Люди, які зайняті улюбленою справою, більш відкриті для можливостей і всього нового. Вони готові приймати виклики і йти на ризик, а коли їх осягає невдача, вони більш стійкі і здатні підніматися відразу після падіння.

2. Відповідність між важливими для вас речами.

Займаючись тим, що вам подобається, ви приводите у відповідність свою роботу, цінності та речі, які наповнюють ваше життя пристрастю і сенсом. Це відкриває перед вами нові можливості, показуючи, що для вас важливіше всього в особистому житті і бізнесі.

3. Більше мотивації, яка веде до успіху.

Любов до своєї справи підсилює вашу мотивацію вкладати в роботу більше часу. У роботу, якої вам хочеться займатися, а не яку ви зобов’язані робити. Ваше бажання бути більш продуктивними виходить зсередини – з глибокого внутрішнього переконання в тому, що ваші зусилля будуть помітні для тих, заради кого ви намагаєтеся.

***

Коли ви займаєтеся улюбленою справою, воно більше не сприймається вами як робота! А це і є ключ до справжнього щастя. Тому якщо ви не знаєте, що вам подобається, саме час визначитися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України