Новини з Австрії

Університетський рейтинг: австрійські університети продовжують покращувати свої позіції

Вже другий рік поспіль майже всі австрійські університети потрапляють у новий рейтинг QS University Ranking 2021. В цьому році Віденський університет ставши кращим вітчизняним університетом, піднявшись з 154-го до 150-го місця.

Технічний університет (TU) Віденя піднявся на одне місце на 191-е місце, а Інсбрукський університет — на 265. Технічний університет Граца знову зробив гігантський стрибок на 275 місце — два роки тому він був ще на 363-му місці, в минулому році Університет Лінца зробив те ж саме, перестрибнувши з 456 до 362 протягом двох років.

За останні два роки Університету Клагенфурта в цьому році піднявся до 520. Університет Граца — єдиний університет, який трохи втратив. Два роки тому він займав 561-570 місця, а в наступному році його рейтинг покращився до 541-550, а потім впав до 581-590 в цьому році. Університет Зальцбурга залишається незмінним на місцях 751-800.

У рейтингу QS University Rating 2021 40 відсотків оцінки рейтингу залежить від результатів глобального опитування в академічному співтоваристві про репутацію університету, а ще десять відсотків від додаткового опитування серед роботодавців. Кожні 20 відсотків рейтингу базуються на співвідношенні студентів до викладацького складу і результати досліджень, виміряних на основі цитування, і п’яти відсотках від частки іноземних студентів та міжнародного персоналу.

Університети з США і Великобританії домінують в першій десятці: Массачусетський технологічний інститут (MIT) є номером один у дев’ятий раз поспіль. Друге місце (Стенфордський університет) та третє місце (Гарвардський університет) також займають університети США. Кращим Європейськім університетом визнаний Оксфордський університет (велика Британія).

За матеріалами: https://science.orf.at/
Фото: Getty Images/apa

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України