Університетський рейтинг: австрійські університети продовжують покращувати свої позіції

Вже другий рік поспіль майже всі австрійські університети потрапляють у новий рейтинг QS University Ranking 2021. В цьому році Віденський університет ставши кращим вітчизняним університетом, піднявшись з 154-го до 150-го місця.

Технічний університет (TU) Віденя піднявся на одне місце на 191-е місце, а Інсбрукський університет — на 265. Технічний університет Граца знову зробив гігантський стрибок на 275 місце — два роки тому він був ще на 363-му місці, в минулому році Університет Лінца зробив те ж саме, перестрибнувши з 456 до 362 протягом двох років.

За останні два роки Університету Клагенфурта в цьому році піднявся до 520. Університет Граца — єдиний університет, який трохи втратив. Два роки тому він займав 561-570 місця, а в наступному році його рейтинг покращився до 541-550, а потім впав до 581-590 в цьому році. Університет Зальцбурга залишається незмінним на місцях 751-800.

У рейтингу QS University Rating 2021 40 відсотків оцінки рейтингу залежить від результатів глобального опитування в академічному співтоваристві про репутацію університету, а ще десять відсотків від додаткового опитування серед роботодавців. Кожні 20 відсотків рейтингу базуються на співвідношенні студентів до викладацького складу і результати досліджень, виміряних на основі цитування, і п’яти відсотках від частки іноземних студентів та міжнародного персоналу.

Університети з США і Великобританії домінують в першій десятці: Массачусетський технологічний інститут (MIT) є номером один у дев’ятий раз поспіль. Друге місце (Стенфордський університет) та третє місце (Гарвардський університет) також займають університети США. Кращим Європейськім університетом визнаний Оксфордський університет (велика Британія).

За матеріалами: https://science.orf.at/
Фото: Getty Images/apa

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh