Війна РФ проти України

Керовані бомби JDAM: під Бахмутом ЗСУ завдали потужного удару по вагнерівцям. Відео

Декілька днів тому з’явилася інформація про те, що Україна отримала високоточні авіабомби JDAM. Трохи згодом у Мережі було оприлюднено відео удару ЗСУ по позиції російських окупантів. Потужність вибуху була дуже потужною.

Про це у своєму блозі в Telegram пише відомий український журналіст, військовий оглядач Олександр Кушнар.

Вдалося ідентифікувати локацію, де українські ВПС завдали удару. Це селище Курдюмівка, що знаходиться на північ від Бахмута.

За цю «гарячу» ділянку відповідає російська ПВК «Вагнер». І саме там сьогодні склалася найсерйозніша загроза для українського військового контингенту у Бахмуті.

Судячи з кадрів, ЗСУ «розчехлила» дуже серйозну зброю для зрізання цієї загрози Бахмуту з півночі.

Кушнар висловив думку, що ЗСУ найближчим часом розширять застосування авіабомб JDAM на фронті і це загрожує російській армії важкими втратами.

«З урахуванням того, що ВПС України скоро отримають від Польщі та Словаччини 30 одиниць Міг-29, а у Штатів на складах сотні тисяч JDAM, і вони дешеві у виробництві, то я, здається, починаю глибше розуміти причини нервозності ватажка ПВК «Вагнера », який скаржиться на відключення спеціальних телефонних ліній», – написав журналіст.

Довідка

Joint Direct Attack Munition (JDAM) – це високоточні плануючі авіабомби. Простіше кажучи, це крила та електроніка, які кріпляться до авіаабомби, дозволяючи їй планувати і завдавати ударів по координатах GPS.

Виробник – всесвітньо відома компанія США Boeing.

Снаряд оснащений кількома парами крил, що дозволяють ефективно маневрувати та досягати мети з можливим круговим відхиленням лише в 11 метрів. Дальність удару становить близько 28 км.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України