Ультраправі є всюди, небезпечно лише, коли вони є в бідній, та ще й в охопленій війною країні, – блогер

Як передає Новинний Портал після того, як хлопці в однакових камуфляжних куртках з нашивками «Національні дружини» заявили про ті, що беруть під власну охорону телеканал «ЗІК» люди почали побоюватися, що в Україні фактично діють так звані армії олігархів, які таким чином хочуть убезпечити себе від відповідальності перед законом. На думку українського блогера Андрея Алексіна, не варто аж так сильно хвилюватися з приводу появи цих «Національних дружин». Ультраправі є всюди. Він у тій же Італії існують «Національні бригади», майже копія українських «Нацдружин».

Андрій Алексин пише, що можна запитати німців про демонстраціях бритоголових, запитати французів про лепенцах, запитати британців про їх футбольних фанатів – це явище всім чудово знайомо, і ніхто на цей рахунок не впадає у відчай. Чернорубашечники, тонтон-макути, хунвейбіни, чорносотенці – вони були і будуть завжди, і нічого з цим не поробиш: красиві гасла і промови завжди ваблять молодь, яка, через брак дружин, ще не знає, куди подіти гормони. Це як герпес: він є у всіх, але не у всіх проявляється. Якщо у суспільства сильний, здоровий імунітет – воно буде тримати їх у відведеному їм місці: марші, футбол, наруги над єврейськими могилами, побиття геїв та «інородців».

Блогер зазначає, що інша річ, коли у суспільства імунітет послаблень. Ми – бідна країна, та ще й в стані війни. Багаті і бажаючі стати такими громадяни і агенти впливу зовнішнього ворога легко можуть профінансувати яку завгодно акцію ультраправих, випадає з вищенаведеного типового списком. Вісь, що небезпечно.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh