Новини

Ультраправі є всюди, небезпечно лише, коли вони є в бідній, та ще й в охопленій війною країні, – блогер

Як передає Новинний Портал після того, як хлопці в однакових камуфляжних куртках з нашивками «Національні дружини» заявили про ті, що беруть під власну охорону телеканал «ЗІК» люди почали побоюватися, що в Україні фактично діють так звані армії олігархів, які таким чином хочуть убезпечити себе від відповідальності перед законом. На думку українського блогера Андрея Алексіна, не варто аж так сильно хвилюватися з приводу появи цих «Національних дружин». Ультраправі є всюди. Він у тій же Італії існують «Національні бригади», майже копія українських «Нацдружин».

Андрій Алексин пише, що можна запитати німців про демонстраціях бритоголових, запитати французів про лепенцах, запитати британців про їх футбольних фанатів – це явище всім чудово знайомо, і ніхто на цей рахунок не впадає у відчай. Чернорубашечники, тонтон-макути, хунвейбіни, чорносотенці – вони були і будуть завжди, і нічого з цим не поробиш: красиві гасла і промови завжди ваблять молодь, яка, через брак дружин, ще не знає, куди подіти гормони. Це як герпес: він є у всіх, але не у всіх проявляється. Якщо у суспільства сильний, здоровий імунітет – воно буде тримати їх у відведеному їм місці: марші, футбол, наруги над єврейськими могилами, побиття геїв та «інородців».

Блогер зазначає, що інша річ, коли у суспільства імунітет послаблень. Ми – бідна країна, та ще й в стані війни. Багаті і бажаючі стати такими громадяни і агенти впливу зовнішнього ворога легко можуть профінансувати яку завгодно акцію ультраправих, випадає з вищенаведеного типового списком. Вісь, що небезпечно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України