Економіка

Українським компаніям замовили виготовлення деталей трубопроводів для Хмельницької АЕС

Група компаній «UTEM» підписала договір з Хмельницькою атомною електростанцією ДП «НАЕК Енергоатом» про виготовлення та постачання деталей трубопроводів.

У пресслужбі українського об’єднання компаній зазначили, що замовнику будуть поставлені стальних безшовних приварних для атомних і теплових електростанцій, а саме – відводів С 90° 57х3, які виготовлені відповідно до СОУ НАЕК 192:2020 та іншої нормативної документації, передбаченої договором.

Вищевказана продукція українського виробництва використовуватиметься під час виконання ремонту трубопроводів системи технічного водопостачання відповідальних споживачів групи «А» (система VF).

Продукція підлягає проведенню усіх обов’язкових випробувань з метою оцінки якості та підтвердження відповідності вимогам конструкторської документації.

Про групу компаній «UTEM»

Група утворена на базі підприємства «ПІВДЕНТЕПЛОЕНЕРГОМОНТАЖ» і виконує виробництво металевих конструкцій та нестандартного обладнання, виробництво водогрійних котлів, виготовлення деталей, елементів та блоків трубопроводів, проводить міжнародну сертифікацію персоналу.

Українським компаніям замовили виготовлення деталей трубопроводів для Хмельницької АЕС

Компанії групи вносять значний вклад в реалізацію проєктів з ліквідації наслідків аварії на виведеній з експлуатації Чорнобильській АЕС, добудову та подовження строку експлуатації атомних енергоблоків діючих АЕС.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України