Техно

Українські військові застосували вітчизняний ПТРК «Корсар» по позиціях окупантів. Відео

Бійці Сил оборони України використовують протитанковий ракетний комплекс «Корсар», який розроблений та виготовляється в Україні.

Про це передає OSINTtechnical.

Так, на опублікованому відео можна побачити як розрахунок ПТРК успішно вражає ціль на позиціях російських окупантів.

Тут могла застосовуватися ракета РК-3ОФ. Вона оснащена осколково-фугасною бойовою частиною з ударним ядром та призначена для враження легкоброньованих об’єктів, споруд і живої сили.

«Корсар» – це легкий протитанковий ракетний комплекс калібру 107-мм з напівавтоматичною системою орієнтування керованої ракети в промені лазера з високою завадозахищеністю від впливу активних перешкод. Максимальна дальність застосування складає 2,5 км.

Українські військові застосували вітчизняний ПТРК «Корсар» по позиціях окупантів (відео)

ПТРК «Корсар» з приладом наведення ПН-КУ та вітчизняним тепловізором від ДП «Ізюмський приладобудівний завод» на виставці «Зброя та безпека-2019»

Комплекс забезпечує проведення стрільби зі станка або з упору з підготовлених та непідготовлених позицій як в денний, так і в нічний час із застосуванням тепловізійної камери.

Окрім вищезгаданої ракети з осколково-фугасною частиною існує і типова РК-3К з тандемною кумулятивною бойовою частиною. Вона призначена для враження нерухомих і рухомих броньованих цілей та інших об’єктів, що мають комбіновану, рознесену чи монолітну броню.

Українські військові застосували вітчизняний ПТРК «Корсар» по позиціях окупантів (відео)

Заявлені характеристики ПТРК «Корсар»:

    Максимальна дальність стрільби, 2500 мСистема наведення напівавтоматична по лазерному променюТандемна кумулятивна бойова частина з бронепробиттям за динамічним захистом, не менше 550 ммОсколково-фугасна з ударним ядром бойова частина з бронепробиттям не менше 50 ммМаса пускової установки 12 кгМаса станка 8,3 кгМаса ракети в контейнері 15,5 кгКалібр ракети 107 ммТемпературний діапазон застосування від мінус 40 до +60

Розробник комплексу — генконструктор КБ «ЛУЧ» Олег Коростельов. Випробування комплексу тривали у 2013 році, був прийнятий на озброєння української армії в серпні 2017 року.

Українські військові застосували вітчизняний ПТРК «Корсар» по позиціях окупантів (відео)

Фото 93 ОМБр

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України