Українських моряків засудили на 4 роки за транспортування нелегальних іммігрантів

На світанку 24 травня минулого року, берегова охорона гавані Галліполі перехопила гулет на якому перевозили мігрантів з Афганістану, Іраку та Сомалі – усього 75 людей різних національностей. Команда корабля складалася із трьох українців, які мали на меті доставити нелегалів до мису Леука.

 

Суддя Сімона Панцера засудила Ігоря Дубицького, Ігора Ковальова (обидва 34-річні) і Романа Висоцького (28-річний) на позбавлення волі протягом 4-ох років та виплату компенсації близько 1 млн. євро – сума нарахована з розрахунку 25000 євро за кожного транспортованого ними мігранта. Чоловіків звинуватили у пособництву незаконної імміграції із різними обтяжуючими обставинами, зокрема “співпраці з транснаціональною організованою злочинністю з метою отримання прибутку”.

Суд відбувся за пришвидченою процедурою узгодженого покарання між захисником трьох контрабандистів, адвокатом Віто Де Паскаліс та прокурором Антоніо де Донно.

Човен, який використовували для транспортування живого товару з Афганістану, Іраку та Сомалі, було перехоплено на відстані трьох миль від берега, у районі “Ciolo”. На світанку 24 травня минулого року, берегова охорона Галліполі перехопили «підозрілий» гулет довжиною близько двадцяти метрів. Судно було переповнене «живим товаром» – 75-ма мігрантами, серед них 58 чоловіків, семеро жінок і 10 дітей. Після висадки на берег, їм було надано першу допомогу, а членів екіпажу – заарештовано.

Джерело

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh