Українських дітей у Мілані запрошують у танцювальний гурток

Танцювальний гурток призначений для дітей віком від 5 до 10 років.

Танець – це світ краси руху, звуків, світлових фарб, костюмів, тобто світ чарівного мистецтва. Особливо привабливий і цікавий цей світ дітям. Танець має приховані резерви для розвитку і виховання дітей: поєння руху, музики і гри, одночасно впливаючи на дитину, формують його емоційну сферу, координацію, музикальність і артистичність, роблять рухи природніми і красивими. На заняттях танцями діти розвивають слухову, зорову, м’язову пам’ять, вчаться благородним манерам. Танці виховують комунікабельність, працьовитість, вміння домагатися мети, формує емоційну культуру спілкування.

Український хореограф в мілані запрошує записатись у танцювальний гурток призначений для дітей віком від 5 до 10 років. Діти матимуть можливість приймати участь у різноманітних фестивалях та конкурсах, опанувати українську мову, розвивати свій художньо-естетичний кругозір, привчатися до акуратності і відповідальності.

Програма занять передбачає:
українські народні та сценічні танці
сучасні танці
сучасні танці з елементами класики
танці народів світу
акторська майстерністб
імпровізація

Для найменших заняття будуть проводитись у ігровій формі.

Заняття проводитимуться у самому центрі Мілану у спеціально обладнаному залі, кожноі п’ятниці з 17.00 до 19.00. У перерві між хореографічними заняттями дітям викладатимуть історію традиційних танців, украінські казки, легенди, міфи.

Заняття проводитиме хореограф Олена Громик-Жолтанецька. Випускниця Коломийської дитячої балетної студії, танцювала у народному ансамблі “Покуття”. З 2001 по 2003 років працювала у кельменецькій школі керівником танцювального гуртка.

За детальнішою інформацією звертатися за тел. 327 32 33 965 Олена Громик.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh