Політика

Українські війська зможуть звільнити Донбас протягом місяця – Турчинов

Українські війська зможуть звільнити Донбас протягом місяця - Турчинов

Українським військам вистачить місяця, щоб повністю звільнити Донбас від окупантів. Бої на Світлодарській дузі і в районі Авдіївки наочно продемонстрували, що ЗСУ значно перевершують «гібридні російські війська».

Відповідну думку висловив секретар РНБО Олександр Турчинов.

«При сьогоднішній розстановці сил нам досить місяця, щоб повністю очистити територію Донбасу», – заявив Турчинов у своєму інтерв’ю одному з українських інформаційних видань.

Серед іншого Турчинов зазначив, що в разі початку такої операції достовірно невідомо, скільки українських дивізій Росія виставить проти України. Секретар РНБО додав, що основне завдання підрозділів окупантів, які зараз знаходяться на Донбасі, як можна довше протриматися до приходу основних сил російської армії, якщо українська сторона все ж перейде в наступ.

До слова, напередодні глава українського силового відомства Арсен Аваков висловив упевненість в тому, що Україні вдасться повернути контроль над окупованими територіями Донбасу протягом одного з половиною роки. За його словами, в 2017 році повертати контроль над державним кордоном доведеться силовим шляхом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України