Авторські статтіТехно

Українські вчені розробили специалиный шолом від стресу

Українські вчені розробили незвичайний шолом, здатний рятувати людей від стресу. Пристрій працює за допомогою масажу певних зон на голові, позбавляючи від стресових відчуттів.

В Україні створений унікальний шолом, який здатний позбавити людей від проблем з психікою під час стресових ситуацій. Незвичайний пристрій може легко позбавити від всіх стресових відчуттів, при цьому використовуючи техніку масажу активних біологічних зон головного мозку, що приносить зміни в емоційний фон людини і в його самопочуття в цілому.

Шолом розробили фахівці з Інституту проблем штучного інтелекту. Пристрій складається з 16 різних компонентів, які створені для ефективного масажу певних зон на голові. Такий масаж дозволяє знизити рівень стресових переживань і наслідків стресу для людини. Дана розробка вже зацікавила працівників наукової сфери Міноборони України. Шолом вже відправлений на подальші випробування, а деякі вчені вважають, що у нього для більшої ефективності можна впровадити відео або аудіо системи.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.