Авторські статтіДіаспора

Українські автори в Італії ініціювали акцію “Продай книгу – допоможи сиротам Авдіївки”

Запрошуємо українських авторів в Італії  долучитися до благодійної акції “Продай свою книгу – допоможи сиротам із Авдіївки”.

Потяг благодійної ярмарки українських письменників Батьківщини і закордоння на допомогу сиротам Авдіївки, які втратили батьків під час обстрілів 13 травня рушив. 22 травня почалася акція “Продай свою книгу – допоможи сиротам із Авдіївки”. Збір коштів триватиме до 31 травня включно.

Авторам пропонується продай власну книгу та перерахувати гроші на допомогу сиротам. Мова йде лише про один примірник книги, так звану десятину на благодійність.

“Долучатися до акції також можуть зацікавлені особи, які хочуть і можуть допомогти в різний спосіб – повідомляє її ініціатор Олеся Олендій. – На зібрані кошти закупимо необхідну допомогу – їжу і через нашого волонтера в Україні Nataliya Datchenko адресно передамо в Авдіівку. Зголошуйтеся дорогі письменники і поети! Добро повертається добром!”.

До підтримки благодійної акції “Продай свою книгу – допоможи сиротам із Авдіївки” долучилася письменниця з України Алла Рогашко із книгами “Осіннє рондо місячної ночі” і “Її сукня”, а також Тамара Сенчук (Позднякова) із книжкою “Una capra e due pagnotte” і Марія Гайдай “Італійський період”. Книги письменників виставлені на продаж на їх сторінках ФБ сторінках. Зацікавленим у купівлі, просимо звертатися безпосередньо до них.

Докладнішу інформацію про акцію можна отримати на літературній сторінці Олесі Олендій

Для отримання номеру рахунку для переказу грошей, виручених з проданої книжки, звертайтеся до Olesya Olendiy. За кожне надходження грошей, а також про закупівлю і доставку допомоги буде надано публічний звіт.

Книги, які вже беруть участь в акції:

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України