Семінарист, котрий врятував Євхаристію від терористів ІДІЛ, повернувся до рідного села в Іраку як священик

Мартіну Баані було 24 роки, коли він ризикнув життям заради того, щоб врятувати Найсвятіші Тайни від нападу терористів Ісламської держави. Тоді він навчався в семінарії, а тепер повертається до рідного села як священик, готовий служити людям через Таїнство Євхаристії.

6 серпня 2014 року до Баані зателефонував його товариш, розповідаючи, що сусіднє село захопили терористи ІДІЛ, а його рідне село стане наступним. Тоді Баані одразу кинувся до місцевого храму Сан Аддаї і забрав Найсвятіші Тайни, щоб вберегти їх від осквернення. Того дня він разом з парохом та трьома іншими священиками втекли автомобілем зі села.

«Я був останнім, хто покинув село, з Найсвятішими Тайнами в руках», – розповів він згодом фундації «Допомога Церкві в потребі».

Попри погрози ІДІЛ, Баані вирішив залишитись в Іраку, хоча вся його родина втекла до США. Він продовжив своє навчання  в семінарії Ербіля. У вересні 2016 року Баані разом із шістьма іншими чоловіками отримав священичі свячення з рук Халдейського патріарха Католицької Церкви Луїса Рафаеля Сако, інформує CNA.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh