Авторські статтіДуховне

Семінарист, котрий врятував Євхаристію від терористів ІДІЛ, повернувся до рідного села в Іраку як священик

Мартіну Баані було 24 роки, коли він ризикнув життям заради того, щоб врятувати Найсвятіші Тайни від нападу терористів Ісламської держави. Тоді він навчався в семінарії, а тепер повертається до рідного села як священик, готовий служити людям через Таїнство Євхаристії.

6 серпня 2014 року до Баані зателефонував його товариш, розповідаючи, що сусіднє село захопили терористи ІДІЛ, а його рідне село стане наступним. Тоді Баані одразу кинувся до місцевого храму Сан Аддаї і забрав Найсвятіші Тайни, щоб вберегти їх від осквернення. Того дня він разом з парохом та трьома іншими священиками втекли автомобілем зі села.

«Я був останнім, хто покинув село, з Найсвятішими Тайнами в руках», – розповів він згодом фундації «Допомога Церкві в потребі».

Попри погрози ІДІЛ, Баані вирішив залишитись в Іраку, хоча вся його родина втекла до США. Він продовжив своє навчання  в семінарії Ербіля. У вересні 2016 року Баані разом із шістьма іншими чоловіками отримав священичі свячення з рук Халдейського патріарха Католицької Церкви Луїса Рафаеля Сако, інформує CNA.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.