Авторські статтіНовини

Українська громада Рима здійснила прощу до собору Святого Петра

10 березня 2016 року українці, що мешкають в Римі та околицях, здійснили молитовну прощу до головного храму Католицької Церкви з нагоди Ювілейного Року Божого милосердя. Прощу організувала українська парафія Свв. Сергія і Вакха.

Прочани пройшли визначеним паломницьким шляхом від Замку Св. Ангела через вулицю Кончіляціоне до Площі Святого Петра і через Святі Двері увійшли до Собору Святого Петра.

Молитовний похід, під проводом пароха храму Свв. Сергія і Вакха, протоієрея Івана Кулика, розпочався молитвою вибраних стихир з Октоїха (восьмигласника), які оспівують Божественне милосердя, та продовжився Молебнем до Христа Милосердного. Відтак молільники мали нагоду пройти крізь Святі Двері собору Св. Апостола Петра, молячись молитву, укладену Святішим Отцем Франциском з нагоди Ювілейного Року.

Завершилася спільна проща молитвою до Богородиці (вервицею) перед гробом Св. Священномученика Йосафата, мощі якого спочивають в головному храмі Католицької Церкви під престолом Св. Василія Великого.

У часі паломництва прочани молилися за мир в Україні, за визволення полонених, за зцілення поранених і хворих, за всіх заробітчан, особливо за тих, які працюють в Італії, та всіх вірян і духовенство українських громад італійської столиці.

Джерело: catholicnews.org.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України