Українська громада Рима здійснила прощу до собору Святого Петра

10 березня 2016 року українці, що мешкають в Римі та околицях, здійснили молитовну прощу до головного храму Католицької Церкви з нагоди Ювілейного Року Божого милосердя. Прощу організувала українська парафія Свв. Сергія і Вакха.

Прочани пройшли визначеним паломницьким шляхом від Замку Св. Ангела через вулицю Кончіляціоне до Площі Святого Петра і через Святі Двері увійшли до Собору Святого Петра.

Молитовний похід, під проводом пароха храму Свв. Сергія і Вакха, протоієрея Івана Кулика, розпочався молитвою вибраних стихир з Октоїха (восьмигласника), які оспівують Божественне милосердя, та продовжився Молебнем до Христа Милосердного. Відтак молільники мали нагоду пройти крізь Святі Двері собору Св. Апостола Петра, молячись молитву, укладену Святішим Отцем Франциском з нагоди Ювілейного Року.

Завершилася спільна проща молитвою до Богородиці (вервицею) перед гробом Св. Священномученика Йосафата, мощі якого спочивають в головному храмі Католицької Церкви під престолом Св. Василія Великого.

У часі паломництва прочани молилися за мир в Україні, за визволення полонених, за зцілення поранених і хворих, за всіх заробітчан, особливо за тих, які працюють в Італії, та всіх вірян і духовенство українських громад італійської столиці.

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh