В Японії виявили бактерію здатну “поїдати” пластик

Бактерію, здатну поїдати пластик, виявили вчені в Японії. Ця знахідка здатна вирішити проблему утилізації пластику по всьму світу.

В даний момент в світі виробляється кілька мільйонів тонн пластику, який не розкладається природним шляхом. Утилізовувати пластик

доводиться за допомогою досить складного і витратного процесу, при якому хімічна реакція знищує залишки пластику. При цьому з пластиковими відходами – наприклад, всім знайомими пластиковими пляшками – боротися зовсім не вміють, оскільки це унікальна речовина, яка не боїться мікроорганізмів.

Відкриття співробітників компанії Fast стало сенсацією для всього світу. Виявлена ними бактерія здатна “поїдати” пластик і поліетилен, які використовуються її організмом як джерело енергії. В результаті пластит розкладається на вуглець та воду, що абсолютно екологічно. Буде потрібна чимала робота для того, щоб створити в промислових умовах технологію утилізації пластику за допомогою даної бактерії, на це піде чимало часу і сил. Втім, важливо те, що така бактерія в принципі існує.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh