Авторські статтіТехно

В Японії виявили бактерію здатну “поїдати” пластик

Бактерію, здатну поїдати пластик, виявили вчені в Японії. Ця знахідка здатна вирішити проблему утилізації пластику по всьму світу.

В даний момент в світі виробляється кілька мільйонів тонн пластику, який не розкладається природним шляхом. Утилізовувати пластик

доводиться за допомогою досить складного і витратного процесу, при якому хімічна реакція знищує залишки пластику. При цьому з пластиковими відходами – наприклад, всім знайомими пластиковими пляшками – боротися зовсім не вміють, оскільки це унікальна речовина, яка не боїться мікроорганізмів.

Відкриття співробітників компанії Fast стало сенсацією для всього світу. Виявлена ними бактерія здатна “поїдати” пластик і поліетилен, які використовуються її організмом як джерело енергії. В результаті пластит розкладається на вуглець та воду, що абсолютно екологічно. Буде потрібна чимала робота для того, щоб створити в промислових умовах технологію утилізації пластику за допомогою даної бактерії, на це піде чимало часу і сил. Втім, важливо те, що така бактерія в принципі існує.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України