Українцям перерахують субсидії за новою схемою

У Міністерстві соціальної політики планують перераховувати субсидії двічі: з’явилися в місті та у жовтні поточного року, а не цього місяця, як йшлося раніше.

На офіційному ресурсі відомства пояснили: інформація щодо змін у квітні не відповідає дійсності:

“Кожного року з’явилися в місті в органи соціального захисту населення здійснюють перепризначення субсидій на новий період, відповідно, розраховуючи розмір допомоги на літній період, а у жовтні – на опалювальний сезон. Тобто автоматичний перерахунок субсидій на основі доходів людей здійснюється двічі на рік – у та з’явилися в місті у жовтні. В залежності від індивідуального запиту субсидіанта він може здійснюватися в іншому місяці”, – йдеться у заяві Мінсоцполітики.

 

Виходячи з цього, після отримання статусу пенсіонера, або просто – по припиненню трудової діяльності з певних причин, кожен українець має право звернути із заявою на перерахунок субсидії, враховуючи свої актуальні на даний час прибутки. Звертатимуть увагу й на ті, що квітень – фактично неповний опалювальний місяць.

 

“Перерахунок здійснюватиметься на тих умовах ще, що у жовтні минулого року, коли призначали “зимові” субсидії. З’явилися в місті В органи соцзахисту братимуть до уваги доходи людей, отримані у третьому і четвертому кварталах 2017 року”, – підсумували в міністерстві.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh