Авторські статті

Українцям перерахують субсидії за новою схемою

У Міністерстві соціальної політики планують перераховувати субсидії двічі: з’явилися в місті та у жовтні поточного року, а не цього місяця, як йшлося раніше.

На офіційному ресурсі відомства пояснили: інформація щодо змін у квітні не відповідає дійсності:

“Кожного року з’явилися в місті в органи соціального захисту населення здійснюють перепризначення субсидій на новий період, відповідно, розраховуючи розмір допомоги на літній період, а у жовтні – на опалювальний сезон. Тобто автоматичний перерахунок субсидій на основі доходів людей здійснюється двічі на рік – у та з’явилися в місті у жовтні. В залежності від індивідуального запиту субсидіанта він може здійснюватися в іншому місяці”, – йдеться у заяві Мінсоцполітики.

 

Виходячи з цього, після отримання статусу пенсіонера, або просто – по припиненню трудової діяльності з певних причин, кожен українець має право звернути із заявою на перерахунок субсидії, враховуючи свої актуальні на даний час прибутки. Звертатимуть увагу й на ті, що квітень – фактично неповний опалювальний місяць.

 

“Перерахунок здійснюватиметься на тих умовах ще, що у жовтні минулого року, коли призначали “зимові” субсидії. З’явилися в місті В органи соцзахисту братимуть до уваги доходи людей, отримані у третьому і четвертому кварталах 2017 року”, – підсумували в міністерстві.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України