Російський журналіст про збільшення телевізійних програм українською

Олександр Тверській в черговий раз пише про Україну. Сарказм і тонкий гумор московського журналіста підкреслюють ставлення блогера до українців:

“Українці знахабніли до краю.

Набув чинності закон, який зобов’язує телевізійні канали вести програми українською мовою. В ефірі загальнонаціональних каналів таких програм повинно бути не менше 75 відсотків, а в ефірі регіональних не менше 50 відсотків. Також за новим законом всі іноземні фільми повинні дублюватися українською мовою.

Вдумайтеся в цей кошмар. В Україні, де державна мова українська, на українському ТБ, програми вести українською мовою. Нонсенс. Жуть. Морок.

Ця українізація України в умовах воєнних, інформаційних, економічних спроб з боку Росії знищення всього українського, починаючи від фізичної ліквідації громадян, закінчуючи знищенням культури і національної ідентифікації – просто свавілля!

Надумали свою країну відстояти і зберегти самобутність. Жити надумали почеловечески, цивілізовано і незалежно. Посміли Москву відправити з її колоніальною “старшебратскою” любов’ю. З бояришніковым, отупілим, рабським населенням посміли собі “одним народом” не вважати.

Ух, бандерівці, що витворяєте! Совість, де ваша? Мова окупантів і вбивць ваших чути не подобається? Історію свою і майбутнє свого народу хочете зберегти? Щоб діти ваші українську мову знали і будували красиву, справедливу, самостійну країну, цінували і любили свою культуру і завжди пам ” ятали про ту ціну, яку заплатили їх предки за свободу та процвітання своєї батьківщини? Ну вже немає.”

Україна на правильному шляху!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh