Авторські статті

Російський журналіст про збільшення телевізійних програм українською

Олександр Тверській в черговий раз пише про Україну. Сарказм і тонкий гумор московського журналіста підкреслюють ставлення блогера до українців:

“Українці знахабніли до краю.

Набув чинності закон, який зобов’язує телевізійні канали вести програми українською мовою. В ефірі загальнонаціональних каналів таких програм повинно бути не менше 75 відсотків, а в ефірі регіональних не менше 50 відсотків. Також за новим законом всі іноземні фільми повинні дублюватися українською мовою.

Вдумайтеся в цей кошмар. В Україні, де державна мова українська, на українському ТБ, програми вести українською мовою. Нонсенс. Жуть. Морок.

Ця українізація України в умовах воєнних, інформаційних, економічних спроб з боку Росії знищення всього українського, починаючи від фізичної ліквідації громадян, закінчуючи знищенням культури і національної ідентифікації – просто свавілля!

Надумали свою країну відстояти і зберегти самобутність. Жити надумали почеловечески, цивілізовано і незалежно. Посміли Москву відправити з її колоніальною “старшебратскою” любов’ю. З бояришніковым, отупілим, рабським населенням посміли собі “одним народом” не вважати.

Ух, бандерівці, що витворяєте! Совість, де ваша? Мова окупантів і вбивць ваших чути не подобається? Історію свою і майбутнє свого народу хочете зберегти? Щоб діти ваші українську мову знали і будували красиву, справедливу, самостійну країну, цінували і любили свою культуру і завжди пам ” ятали про ту ціну, яку заплатили їх предки за свободу та процвітання своєї батьківщини? Ну вже немає.”

Україна на правильному шляху!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України