Я до сих пір, коли лягаю спати та бачу їх обличчя.. Бачу їх живих. Герої розповідають про побратимів, яких забрала війна

3 645. Три тисячі шістсот сорок п’ять. Стільки Героїв, за даними зведеної волонтерами Книги пам’яті полеглих за Україну, загинули у зоні АТО.

За цією величезною цифрою стоять батьки, сини, кохані і просто люди, які мріяли жити далі і будувати нову країну. Не вийшло. Не встигли. Боляче.

Найбільше синів України склали голови у великих боях. Поблизу Савур-Могили, у Іловайському котлі, битвах за Донецький аеропорт, на Світлодарській дузі та в Авдіївській промзоні.

Сьогодні Промка, як і інші звитяжні місця передової АТО, – це символ нескореності та сили духу. Аби не забувати тих, хто пожертвував собою заради України та її народу, прямо в Авдіївській промзоні військові встановили нещодавно пам’ять пам’ять пам’ятник-інсталяцію.

«Зупинись! Вшануй загиблих воїнів» – написано на стязі перед меморіалом.

Тепер ті, хто лишився живий, не стримуючи емоцій, розповідають про побратимів, які вже ніколи не повернутися додому. Кажуть, що загиблі живуть, поки про них пам ” ятають живі. Подивіться, послухайте і пам ” ятайте.

Повернись живою

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh