Війна рф проти України

Я до сих пір, коли лягаю спати та бачу їх обличчя.. Бачу їх живих. Герої розповідають про побратимів, яких забрала війна

3 645. Три тисячі шістсот сорок п’ять. Стільки Героїв, за даними зведеної волонтерами Книги пам’яті полеглих за Україну, загинули у зоні АТО.

За цією величезною цифрою стоять батьки, сини, кохані і просто люди, які мріяли жити далі і будувати нову країну. Не вийшло. Не встигли. Боляче.

Найбільше синів України склали голови у великих боях. Поблизу Савур-Могили, у Іловайському котлі, битвах за Донецький аеропорт, на Світлодарській дузі та в Авдіївській промзоні.

Сьогодні Промка, як і інші звитяжні місця передової АТО, – це символ нескореності та сили духу. Аби не забувати тих, хто пожертвував собою заради України та її народу, прямо в Авдіївській промзоні військові встановили нещодавно пам’ять пам’ять пам’ятник-інсталяцію.

«Зупинись! Вшануй загиблих воїнів» – написано на стязі перед меморіалом.

Тепер ті, хто лишився живий, не стримуючи емоцій, розповідають про побратимів, які вже ніколи не повернутися додому. Кажуть, що загиблі живуть, поки про них пам ” ятають живі. Подивіться, послухайте і пам ” ятайте.

Повернись живою

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України