Авторські статті

Українці здобули 21 нагороду на Кубку світу з кікбоксингу в Італії

В італійському місті Ріміні фінішував Кубок світу з кікбоксингу за версією Всесвітньої асоціації кікбоксерських організіцій (WAKO). Участь у змаганнях взяли 1200 учасників із 40 країн світу, 34 файтера представляли Україну.

За підсумками турніру в медальній скарбничці “синьо-жовтої” збірної 21 медаль – вісім золотих, сім срібних та шість бронзових, повідомили Укрінформу у прес-службі Мінмолодьспорту.

“Найсильнішими у розділі “кік-лайт” стали Артур Руденко (вагова катерорія 57 кг), Володимир Демчук (69 кг) та Павло Замятін (74 кг)”, – зазначили у прес-службі.

Крім того, тричі українці підіймалися на першу сходинку п’єдесталу у розділі “фулл-контакт” – Юрій Перетятько (67 кг), Ігор Приходько (86 кг) та Іван Ткаченко (понад 91 кг).

У “лайт-контакті” перемогу здобув Олександр Желепа (94 кг), а Юлія Карманова стала кращою у музичних вправах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України