Політика

Українці самі того не помічаючи, починають вірити у міф Саакашвілі та Садового про «громадянську війну», – Карпенко

Українці самі того не помічаючи, починають вірити у міф Саакашвілі та Садового про «громадянську війну», – Карпенко
Моніторинг соцмереж показує, що нардеп Савченко має антирейтинг навіть у пабліках Парасюка, хоча, здавалось б, що на тих пабліках у людей давно не спостерігається будь-яких ознак розумових процесів. Зараз Савченко ведуть не для нав’язування нашим людям прямих перемовини з терористами, бо наші люди її вже не слухають. Про це на своїй сторінці у Facebook пише блогер Богдан Карпенко.

За його словами, це роблять для того, щоб Савченко збільшити рейтинг серед українців, які сидять на пропаганді так званої «МГБ ДНР» – роблять впливовою інформаційною фігурою для зазомбованих на території ОРДЛО. Логіка проста: чим більше ненависті від нашої сторони, тим більше підтримки у зазомбованих там. «Єдиний коментар на всі дії Савченко: українська влада не веде перемовин з терористами, які, прикриваючись армією РФ, та при дії тотальної пропаганди, тримають у заручниках українців на території ОРДЛО. Савченко – представник терористичних організацій, нею повинна займатись СБУ», – пише Карпенко.

Блогер впевнений, що поки ми витрачаємо час на розповіді про Савченко, у нас, паралельно, спікери «Самопомочі», Саакашвілі і компанія, активно заносять маніпуляцію, що війна через торгівлю, а не через агресію РФ, тобто, напряму вбивають у голови наших людей маркер «громадянська війна», просто іншими словами, і наші люди це активно лайкають та поширюють, ось де реальна загроза сьогодні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України