Авторські статті

Президент Петро Порошенко підтримав ветеранів у Дніпрі, відвідавши їхню піцерію

Роман Доник: президент своим поступком дал понять, что ветераны не «отработанный материал»
Відомий український військовий волонтер Роман Доник прокоментував візит президента України Петра Порошенка у Дніпро, де він відвідав піцерію «Pizza Veterano», яку відкрили демобілізовані бійці АТО. За словами Романа Доніка, президент воюючої країни підтримав медійно бізнес ветеранів, які відкрили піцерію. Давши своїм вчинком зрозуміти, що ветерани не «відпрацьований матеріал».

«Президент дав всім ветеранам зрозуміти, що для нього і для міністра оборони спочатку АТО-шники, а потім піца. Що будь-яка ініціатива важлива і вітається. Що в цьому поганого? Було б краще, якщо він пообідав у якомусь ментовські-прокурорському ресторан, побудованому на вкрадені гроші? Це не просто похід в піцерію і селфи з президентом. Це ставлення глави виючої країни до ветеранів. Міг би не робити і не збирати негатив, але зробив», – написавши Роман Доник.

І якщо кожен міністр, кожен голова ОДА, кожен депутат, кожне медійне обличчя почне раз на тиждень відвідувати або звертатися до АТО-шників і їх бізнесу і давати їм медійну підтримку у вигляді постів, селфі та інших нічого не вартих дрібниць, то вже через кілька місяців буде реальна допомога хлопцям, які після війни вирішили піти в малий бізнес.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України