Це ж як треба було красти в самих себе, щоб через 25 років жебрати у МВФ!

Коли розвалився СРСР в 1991 році, ООН зробила оцінку всіх 15 республік, які стали колишніми. Оцінювали за різними параметрами. В тому числі, і економічним.Так ось, на момент розвалу, економіка України оцінювалася як 7-а в світі!

Економіка Росії була п’ятому п’ятому п’ятою.Це ж як треба було красти в самих себе, щоб через 25 років жебрати у МВФ!

Це як треба було постаратися всім п’яти вибачте на слові президентам, щоб не величи України кріпити і просувати, а триматися виключно за наше колоніальне минуле, прогинаючись під російську військову базу в Криму, під російського міністра оборони і складання національних інтересів уздовж і впоперек!

Це як треба було постаратися, щоб обвалити національну валюту майже втричі, убивши бізнес і зубожілий народ!Це яку совість треба мати, щоб Мартиненка, який обікрав країну на 17 млн. доларів, відпустити під кругову поруку сганьбівших собі міністрів і депутатів, а хлопця, який розірвав портрет президента-корупціонера і брехуна, тримати за гратами кілька років!

Ну, про яку совість я кажу?Цього поняття для нашої влади просто не існує. Його нема. Нас, народу, для них теж немає. Вони ведуть себе так, як ніби вони одні у ванній кімнаті. Вони роздягаються, миються, випорожнюються, чухаються, займаються сексом, і все так, як ніби вони одні. Нас вони в упор не бачать! Тому і відбуваються такі неподобства, як сьогодні з Мартиненком.Ми для них всього лише проблеми з раскраденним пенсійним фондом. Ми для них ті, хто повинен звільнити землю і скоріше виїхати або померти …Так що ж ми за країна така ?! Ні, країна велика, це однозначно. Що ж ми за народ такий? Чому у нас ніяк з величчю не виходить? На рівні народу ми можемо піднятися до недосяжних духовних висот, а на рівні влади, яку обираємо, тут же опиняємося в самому болоті…Тут дехто каже, що справа в мові. Як тільки заговоримо по-українськи, так і все відразу стане на свої місця. Ні, мова це тільки одна зі складових. Як щодо нашої гідності? Нашої єдності, в незалежності від того, якою мовою ми говоримо? Нашого несприйняття цієї поганої влади, вже практично угробивши України?Як щодо того, щоб усвідомити собі, нарешті, не слабкими і нездатними, що віддали Крим без єдиного пострілу, плазунами постійно в мінському і нормандському форматах, а сильними і самостійними?Господи, що ж це за прокляття таке … Чому ми, нарешті, не виберемо серед собі ватажка, який буде добувати разом з нами, а не красти у нас ?!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh