Авторські статтіТехно

Собака здатна читати думки людини

Собака стала другом людини багато часу назад, вона не тільки дуже віддана своєму господареві, але і здатна читати його думки. Про це свідчать результати дослідження, проведеного вченими.


Дослідники вивчили особливості поведінки собаки і встановили, що цим тваринам властива телепатія. Такий висновок був отриманий в результаті експерименту, в рамках якого вчені помістили людину і собаку в різних кінцях приміщення. Між учасниками експерименту стояли 2 однакові іграшки. Собака бачила обидва предмета, а людина бачив тільки одну іграшку, оскільки друга була закрита бар’єром.

Коли людина давала собаці команду принести іграшку, вона несла йому тієї предмет, який було видно господареві. Якщо ж людина відвертався і давав таку ж команду, тварина діяло на власний розсуд.

Вчені вважають, що таке порозуміння було досягнуто в результаті еволюції і його корені лежати ще в тих часах, коли собаки допомагали на полюванні первісним людям. Це пояснює і те, що ці тварини є єдиними, хто може зрозуміти жест вказівки пальцем. Дослідники також відзначили, що собака здатна зрозуміти навіть погляд людини – варто тільки подивитися на вихованця і якийсь предмет, щоб тварина принесло його.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15 + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.