Собака здатна читати думки людини

Собака стала другом людини багато часу назад, вона не тільки дуже віддана своєму господареві, але і здатна читати його думки. Про це свідчать результати дослідження, проведеного вченими.


Дослідники вивчили особливості поведінки собаки і встановили, що цим тваринам властива телепатія. Такий висновок був отриманий в результаті експерименту, в рамках якого вчені помістили людину і собаку в різних кінцях приміщення. Між учасниками експерименту стояли 2 однакові іграшки. Собака бачила обидва предмета, а людина бачив тільки одну іграшку, оскільки друга була закрита бар’єром.

Коли людина давала собаці команду принести іграшку, вона несла йому тієї предмет, який було видно господареві. Якщо ж людина відвертався і давав таку ж команду, тварина діяло на власний розсуд.

Вчені вважають, що таке порозуміння було досягнуто в результаті еволюції і його корені лежати ще в тих часах, коли собаки допомагали на полюванні первісним людям. Це пояснює і те, що ці тварини є єдиними, хто може зрозуміти жест вказівки пальцем. Дослідники також відзначили, що собака здатна зрозуміти навіть погляд людини – варто тільки подивитися на вихованця і якийсь предмет, щоб тварина принесло його.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh