Україна спрощує візові процедури для іноземців

Почала діяти дослідна експлуатація системи оформлення і видачі віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію.

З 01 червня 2016 року Департамент консульської служби Міністерства закордонних справ України розпочав дослідну експлуатацію інформаційно-телекомунікаційної системи оформлення і видачі іноземцям та особам без громадянства віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію (?#?ІТСВіза?), розроблену з метою втілення європейських стандартів у процес видачі віз іноземцям, повідомляє Департамент консульської служби МЗС України.

Одним з головних позитивних якостей ІТС “Віза” є функціонування окремого веб-сайту для онлайн реєстрації звернень заявників та призначення дати подачі документів в консульських установах – visa.mfa.gov.ua, що значно спрощує процедуру оформлення віз та робить її більш доступною для громадян іноземних країн.

Станом на 20.07.2016 р. система працює в 20-х закордонних дипломатичних установах України та консульському пункті м/а «Бориспіль».

За допомогою системи вже видано майже 1000 українських віз, з них більше 500 – в аеропорту «Бориспіль». Кількість туристів з цих країн, які бажають оформити візи в консульському пункті м/а Бориспіль щоденно зростає.

Найбільше віз видано з метою туризму громадянам Австралії, КНР, Нової Зеландії. Зазначене стало можливим завдяки ухваленню постанов Кабінету Міністрів України №145 від 02.03.2016 р. та №356 від 08.06.2016 р. щодо можливості оформлення віз з туристичною метою по прильоту громадянам низки іноземних країн, в т.ч. у період з 20 червня по 30 вересня 2016 року – громадянам КНР у разі подорожі з діловою або туристичною метою.

Департаментом здійснюється послідовна робота щодо переходу до кінця року усіх закордонних дипломатичних установ України на видачу віз засобами ІТС «Віза», зокрема, у серпні планується підключення наступних 30 закордонних консульських установ України.

Водночас, ??МЗС? завершується міжвідомче погодження нової редакції правил оформлення віз для в’їзду в Україну, розроблених з метою спрощення та уніфікації візових процедур для іноземців

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh