Авторські статтіДуховне

Волонтери Світового Дня Молоді, серед яких і українці, вже розпочали своє служіння

Волонтери Світового Дня Молоді вже розпочали своє служіння в Кракові. Серед майже 19-ти тисяч волонтерів – 800 юнаків і дівчат з України, як греко-католиків, так і римо-католиків.

Насамперед вони зустрілись в санктуарії Милосердного Ісуса в Лаґєвніках, де Святу Месу для них відслужив кардинал Станіслав Дзівіш. «Ваше служіння є і буде безцінним, – такими словами він привітав волонтерів. –Нехай же наша велика зустріч пройде спокійно і гідно та зродить рясні плоди любові, братерства, єдності й миру».

Проповідь під час Святої Меси виголосив єпископ Даміан Мускус, головний координатор Всесвітнього Дня Молоді. Він подякував волонтерам за присутність та готовність до служіння ближнім. «Ви залишили свої справи, свій світ, пожертвували свій вільний час і приїхали, щоб спільно будувати Світовий День Молоді. Для цього світу, змученого насиллям, ваша присутність серед нас є красномовним знаком. Ви, дорога молоде, говоріть світові, що всі ми є в руках люблячого Бога, Який дає нам силу й відвагу, є джерелом сили та незламної надії». Єпископ Мускус заохотив молодь заповнювати храми, вулиці та домівки ентузіазмом молодості та живою вірою.

Молоді волонтери змогли вперше почути хор Світового Дня Молоді, який заохочував співом прославляти Господа.  В базиліці Божого Милосердя були виставлені символи Всесвітнього Дня молоді – хрест та ікона – до яких молодь охоче підходила та молилась.

На закінчення Святої Меси кардинал Святослав Дзівіш звернувся до молоді італійською, іспанською, португальською, німецькою, французькою та англійською мовами, викликавши гучні оплески та радісні вигуки.

З понеділка 18 до неділі 24 липня проходив спеціальний вишкіл для волонтерів. Крім того для волонтерів приготовані концерти, майстер-класи з танцю, виступи фольклорних колективів з Польщі, Бразилії, Коста-Рики, Індонезії і Пакистану. Цей кількаденний захід пройшов під гаслом «Будь світлом!»

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.