Авторські статті

Україна поверне Дебальцеве під свій контроль – аналітик

Украина вернет Дебальцево под свой контроль - аналитик
Влад Паламар повідомляє, що українська влада твердо має намір найближчим часом повернути Дебальцеве під свій контроль – про це блогер пише на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Прес-секретар Леоніда Кучми Дарка Оліфер заявила, що досягнуті 19 вересня домовленості не виконуються. Незважаючи на режим припинення вогню, противник продовжує обстрілювати позиції українських військових, ніж повністю зриває досягнуті домовленості. Вона підкреслює, що українська сторона має намір наполягати на дотриманні Мінських домовленостей в повній мірі, а це значить, що вона доб’ється виходу на лінію розмежування, встановлену 19 вересня. Це, в свою чергу, означає, що Дебальцеве має перейти під контроль українських військових.

За словами Оліфер, вирішення питання безпеки при проведенні виборів – ключове. Вона пише: «Без виведення військ іноземної держави, без припинення вогню, без дотримання домовленостей, – виборів на Донбасі бути не може». Блогер нагадує, що завтра відбудеться ще одна важлива подія – в режимі відеоконференції пройдуть переговори по звільненню полонених.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України