Політика

Березовець: ми вступаємо в епоху Дональда Трампа, епоху законів Дикого Заходу, коли кожен сам за себе

Березовец: мы вступаем в эпоху Дональда Трампа, эпоху законов Дикого Запада, когда каждый сам за себя
Відомий український політолог Тарас Березовець на своїй сторінці в Facebook пише про те, що суперечливі і часто необґрунтовані заяви Дональда Трампа, зроблені в інтерв’ю німецьким виданням ще до вступу на посаду президента, змушують з особливою тривогою чекати початку його каденції в Білому домі.

Політолог підкреслює ті, чого тільки варті випади Трампа в бік Меркель, Євросоюзу і НАТО. Все це викликає обґрунтовані побоювання у європейських столицях, особливо в країнах Східної Європи. Готовність Трампа послабити антиросійські санкції в обмін на скорочення ядерних арсеналів, на яку Путін охоче піде з-за технологічної відсталості та обмеженості фінансових ресурсів РФ, надавати світ на небезпечну грань.

«Цей рік може виявитися досить непередбачуваним, нічого не можна виключати після обрання Трампа. У тому числі перемоги Марін Ле Пен і її Національного фронту і загального посилення євроскептицизму в країнах ЄС – зазначив Березовець.
За його словами, головне завдання для українського керівніцтва в 2017 році зберегти керованість, як максимум постаратися зберегти рівень нинішніх антиросійських санкцій, зробити це буде архіскладно. «Ми вступаємо в епоху Дональда Трампа, епоху законів Дикого Заходу, коли кожен сам за себе, спілки можуть створюватися і руйнуватися вкрай швидко, в залежності від сьогохвилинних інтересів. Бо частка України відтепер і далі розраховувати на себе і свої збройні сили, а також чекати зміни міжнародної обстановки в кращий для себе бік», – резюмував Тарас Березовець.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України