Березовець: ми вступаємо в епоху Дональда Трампа, епоху законів Дикого Заходу, коли кожен сам за себе


Відомий український політолог Тарас Березовець на своїй сторінці в Facebook пише про те, що суперечливі і часто необґрунтовані заяви Дональда Трампа, зроблені в інтерв’ю німецьким виданням ще до вступу на посаду президента, змушують з особливою тривогою чекати початку його каденції в Білому домі.

Політолог підкреслює ті, чого тільки варті випади Трампа в бік Меркель, Євросоюзу і НАТО. Все це викликає обґрунтовані побоювання у європейських столицях, особливо в країнах Східної Європи. Готовність Трампа послабити антиросійські санкції в обмін на скорочення ядерних арсеналів, на яку Путін охоче піде з-за технологічної відсталості та обмеженості фінансових ресурсів РФ, надавати світ на небезпечну грань.

«Цей рік може виявитися досить непередбачуваним, нічого не можна виключати після обрання Трампа. У тому числі перемоги Марін Ле Пен і її Національного фронту і загального посилення євроскептицизму в країнах ЄС – зазначив Березовець.
За його словами, головне завдання для українського керівніцтва в 2017 році зберегти керованість, як максимум постаратися зберегти рівень нинішніх антиросійських санкцій, зробити це буде архіскладно. «Ми вступаємо в епоху Дональда Трампа, епоху законів Дикого Заходу, коли кожен сам за себе, спілки можуть створюватися і руйнуватися вкрай швидко, в залежності від сьогохвилинних інтересів. Бо частка України відтепер і далі розраховувати на себе і свої збройні сили, а також чекати зміни міжнародної обстановки в кращий для себе бік», – резюмував Тарас Березовець.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh