Україна може розраховувати лише на себе – Невзоров


Російський публіцист Олександр Невзоров в своєму блозі для «Оглядача» пише, що незважаючи на остаточну версію угоди Путіна і Трампа, Україна може розраховувати тільки на себе і їй не варто сподіватися на те, що третя сторона захоче вирішити всі проблеми української держави і допоможе подолати нікому не потрібну і позбавлену сенсу війну, передає Новинний Портал.

За твердженням Невзорова, годиною може виникнути бажання заритися в пісок і чекати перших дій Трампа. Однак такий підхід експерт називає абсолютно безглуздим, так як Київ нічого в кінцевому підсумку не виграє. «Україні варто сподіватися тільки на свої сили, так як вона вже змогла на весь світ показати свою здатність до відбиття, принаймні, основної маси агресії, що йде від прихильників «русского мира». У зв’язку з цим я не можу зрозуміти, що змушує українців так хвилюватися»,- написавши Невзоров.

Він висловив упевненість в тому, що Україна сама може з усім впоратися без допомоги Дональда Трампа, так як останнього не можна назвати самостійним політиком. Всі дії майбутнього президента США будуть спрямовані на ті, щоб, перш за все, користь була для його країни і свого іміджу. Невзоров вважає, що якщо для досягнення успіху Трамп повинен буде пожертвувати Україною, він так і зробить.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh