Новини

Блогер поділився секретом, як отримати пістолет від Авакова за заслуги перед Вітчизною

Блогер поделился секретом, как получить пистолет от Авакова за заслуги перед Отечеством
Днями радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Ілля Ківа висловився за те, щоб в Україні кожен громадянин міг мати і використовувати для самооборони вогнепальну зброю. Відомий український блогер Кім Ахеджаков на своїй сторінці в соцмережі Facebook вирішив запропонувати, за його словами, відмінну ідею прихильникам вільного носіння вогнепальної зброї.

«Навіщо вам домовлятися з президентом, депутатами, писати закон, який потім лобировать і протягувати у Верховній Раді, якщо все можна зробити набагато простіше. Треба просто домовитися з однією людиною – з міністром МВС Арсеном Аваковим!», – зазначив Кім Ахеджаков.

За його словами, схема така – людина вибирає пістолет в інтернет магазині, оплачує його вартість, потім оплачує 500 гривень внеску в «Народний фронт», лайкает фото міністра МВС, підписує петицію Саакашвілі про позбавлення громадянства і на наступний день міністр підписує документ про нагородження людини пістолетом за заслуги перед Вітчизною. «І закони міняти не потрібно, і гроші на всякі довідки витрачати!», – резюмував блогер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України