Україна готується запровадити візовий режим з Росією

Паралельно з отримання безвізу з країнами шенгенської угоди Україна може ввести візовий перетин кордону для росіян.

Поки ця тема лише обговорюється в кулуарах ВР, але на тлі прийняття в останні дні цілого ряду жорстких обмежень щодо країни агресора вона вже не представляється нереальним.

Дискусії з приводу введення візового режиму з РФ ведуться давно. Як повідомляє РБК-Україна, посилаючись на власні джерела у фракціях БПП і «Народний фронт», вже на наступному тижні питання може опинитися в порядку денному.

Нібито поки автори ідеї уточнюють, чи можуть вони розраховувати на достатню кількість голосів на підтримку ідеї. Вистачає прихильників запровадження віз з Росією, джерела агентства не уточнюють, але ймовірність того, що рішення поставляти на голосування, вважається досить високою.

Варто відзначити, що як тільки процес отримання безвізового режиму з ЄС для України вийшов на фінішну пряму, в Росії почали розкручувати тему «фінансування» українськими заробітчанами держбюджету. Так, «Комсомольская правда» наворожила, що чисельність українських трудових мігрантів до 2014 роки досягала двох мільйонів, а ще в 2013-му вони заробили близько 27 мільярдів доларів. У РФ стверджують, що в останні роки ці цифри зросли, а частка грошей гастарбайтерів у ВВП збільшилася з 4,1% у 2013-му до 5,7% в 2015 році. У 2015-му українці переказали з Росії на Батьківщину 5,1 млрд. дол.

Щоб зупинити «відтік» коштів, у РФ заборонили використання платіжних систем МoneyGram і Western Union, а заробітчанам довелося шукати інші шляхи переказу коштів. Крім того, російська влада посилила вимоги до трудових мігрантів. Як позначиться ведення візового режиму на українцях? Питання залишається відкритим.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh