Авторські статті

Україна готується запровадити візовий режим з Росією

Украина готовится ввести визовый режим с РоссиейПаралельно з отримання безвізу з країнами шенгенської угоди Україна може ввести візовий перетин кордону для росіян.

Поки ця тема лише обговорюється в кулуарах ВР, але на тлі прийняття в останні дні цілого ряду жорстких обмежень щодо країни агресора вона вже не представляється нереальним.

Дискусії з приводу введення візового режиму з РФ ведуться давно. Як повідомляє РБК-Україна, посилаючись на власні джерела у фракціях БПП і «Народний фронт», вже на наступному тижні питання може опинитися в порядку денному.

Нібито поки автори ідеї уточнюють, чи можуть вони розраховувати на достатню кількість голосів на підтримку ідеї. Вистачає прихильників запровадження віз з Росією, джерела агентства не уточнюють, але ймовірність того, що рішення поставляти на голосування, вважається досить високою.

Варто відзначити, що як тільки процес отримання безвізового режиму з ЄС для України вийшов на фінішну пряму, в Росії почали розкручувати тему «фінансування» українськими заробітчанами держбюджету. Так, «Комсомольская правда» наворожила, що чисельність українських трудових мігрантів до 2014 роки досягала двох мільйонів, а ще в 2013-му вони заробили близько 27 мільярдів доларів. У РФ стверджують, що в останні роки ці цифри зросли, а частка грошей гастарбайтерів у ВВП збільшилася з 4,1% у 2013-му до 5,7% в 2015 році. У 2015-му українці переказали з Росії на Батьківщину 5,1 млрд. дол.

Щоб зупинити «відтік» коштів, у РФ заборонили використання платіжних систем МoneyGram і Western Union, а заробітчанам довелося шукати інші шляхи переказу коштів. Крім того, російська влада посилила вимоги до трудових мігрантів. Як позначиться ведення візового режиму на українцях? Питання залишається відкритим.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України