Авторські статтіТехно

Шолом віртуальної реальності від Samsung буде мати Kids Mode

Компанія Samsung представляє оновлений шолом віртуальної реальності. Згідно з новим розробкам він буде мати режим для дітей Kids Mode.

Крім дитячого режиму це мобільний пристрій буде мати ряд оновлень і удосконалень. Але про них більш конкретної інформації поки немає, ймовірно, програмісти компанії збираються піднести справжній сюрприз шанувальникам своєї продукції. Є інформація, що шолом віртуальної реальності від Samsung буде мати режим батьківського тест-контролю. Серед переваг цього виду моніторингу, є деякі нові. По-перше, тепер батьки зможуть лімітувати час користування дитини шоломом віртуальної реальності, здійснювати постійний контроль у процесі роботи з ним.

Дуже зручно буде батькам вибирати самостійно сайт, на якому діти зможуть грати або дивитися фільми з використанням даного пристрою. Ці унікальні можливості нарешті стануть доступні всім батькам, чиї чада придбають собі таке обладнання. Раніше цього всього не було і тому психіка і емоції дітей стояли під загрозою шкоди. Дата офіційної презентації шолома віртуальної реальності поки що невідома. Представники компанії Samsung натякнули, що користувачам не доведеться довго чекати і новинка скоро з’явиться. Приблизну вартість шолома також поки що ніхто не називає.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України