Авторські статті

Українському суспільству потрібен господар, а не герой, тому Сенцов стане або «місцевім Калініним», або дисидентом, розповідаючи нікому не потрібну правду – Портніков

Віталій Портников у своєму блозі на сторінках видання Оглядач зазначив, що в сучасній Україні Олег Сенцов може стати або «місцевім дідусем Калініним», що засідає у президіях разом з соратниками президента, або дисидентом, який почне говорити нікому насправді не потрібну правду. За словами політичного оглядача, пояснюється це просто – сьогодні українському суспільству потрібен господар, а не герой, повідомляє Голос українською.

Віталій Портников вважає, що якби Олега Сенцова звільнили ще до президентських виборів Україні, то він міг би стати народним кумиром, як це свого часу сталося з Надією Савченко. Більше того – колишній в’язень Кремля навіть міг би реально претендувати на посаду президента, проте в Кремлі це розуміли, і не допустили, щоб події розвивалися за таким сценарієм.

Сьогодні українське суспільство вже інше. Йому не потрібні герої. Суспільству потрібен господар – адже вона сама відмовилася від демократії, причому, демократичним шляхом, і в країні зараз повним ходом будують авторитарний режим. При таких розкладах у Сенцова, за великим рахунком, є лише два варіанти – або він стає «місцевім дідусем Калініним», що засідає у президії разом із соратниками президента, або дисидентом, який буде говорити нікому насправді не потрібну правду.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України