Українському суспільству потрібен господар, а не герой, тому Сенцов стане або «місцевім Калініним», або дисидентом, розповідаючи нікому не потрібну правду – Портніков

Віталій Портников у своєму блозі на сторінках видання Оглядач зазначив, що в сучасній Україні Олег Сенцов може стати або «місцевім дідусем Калініним», що засідає у президіях разом з соратниками президента, або дисидентом, який почне говорити нікому насправді не потрібну правду. За словами політичного оглядача, пояснюється це просто – сьогодні українському суспільству потрібен господар, а не герой, повідомляє Голос українською.

Віталій Портников вважає, що якби Олега Сенцова звільнили ще до президентських виборів Україні, то він міг би стати народним кумиром, як це свого часу сталося з Надією Савченко. Більше того – колишній в’язень Кремля навіть міг би реально претендувати на посаду президента, проте в Кремлі це розуміли, і не допустили, щоб події розвивалися за таким сценарієм.

Сьогодні українське суспільство вже інше. Йому не потрібні герої. Суспільству потрібен господар – адже вона сама відмовилася від демократії, причому, демократичним шляхом, і в країні зараз повним ходом будують авторитарний режим. При таких розкладах у Сенцова, за великим рахунком, є лише два варіанти – або він стає «місцевім дідусем Калініним», що засідає у президії разом із соратниками президента, або дисидентом, який буде говорити нікому насправді не потрібну правду.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh