Авторські статті

Кабакаев: в команді Зеленського навіть не приховують, що вже почався дерибан

Як передає Голос українською, блогер, громадський активіст Семен Кабакаев у своєму блозі пише про те, що в команді Зеленського навіть не приховують, що вже почався дерибан. Провели відкриту зустріч з Коломойським, щоб показати кому і що буде належати, і хто в домі господар.

Семен Кабакаев зазначає, що він ще раніше казав, що вже всюди розставляють людей Коломойського, це зрозумілий крок, щоб почати виправляти свій фінансовий стан. Державне Центренерго, в якому вже всюди люди Коломойського, постачає туди через приватівську прокладку «Нафта Форс» російський вугілля за цінами набагато вище тих, що були за формулою «Роттердам +». А вироблену з неї електроенергію Центренерго по терміново укладеним прямими договорами відпускає феросплавного заводу нижче собівартості. У НАБУ і САП роблять вигляд, що не помічають.

За словами блогера, це справжнісіньке підтвердження того, що епоха гідності завершилася, почалася епоха Коломойського. На тлі цього дуже турбує питання того, що нова команда Коломойського готова вислати інструкторів НАТО для того, щоб налагодити діалог з РФ щодо окупованих територій. Захоплення державних ресурсів та гра на руку РФ небезпечний, це закінчиться дуже погано.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України