Автоновини

Українським водіям готують “листи щастя”: за що витрясуть останню копійку

У МВС анонсували запуск автоматичної фіксації порушень ПДР

Міністерство внутрішніх справ України вийшло на фінішну пряму у впровадженні системи автоматичної фіксації порушень ПРАВИЛ дорожнього руху на українських дорогах.

Про це у своєму Facebook заявив речник МВС Артем Шевченко. За його словами, впровадження системи почнеться з Києва.

Шевченко продемонстрував фото з своєрідного “центру управління польотами”, куди надходить інформація з 20 камер в столиці, яку обробляють поліцейські. За його словами, в майбутньому камер стані більше.

Він зазначив, що саме тут будуть формуватися так звані “листи щастя”, тобто постанови про адміністративні правопорушення, які будуть надсилати поштою правопорушників.

“Зверніть увагу на останнє фото: два десятка камер з початку доби 14 лютого на 11:29 зафіксували 38528 порушень тільки швидкісного режиму автомобілями. Скидайте швидкість. Не забувайте про обмеження 50 км/год в місті і 80 км/рік лише на окремих ділянках міста і тільки в теплу пору року”, – написав спікер МВС.

“Скоро все це запрацює. Поки тестовий режим роботи. Але альтернативи цій системі немає. Доведено всіма цивілізованими країнами світу. Скоро до них приєднається Україна”, – додав він.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України