Новини з Австрії

Кількість студентів в австрійських університетах неухильно скорочується

Кількість студентів в університетах Австрії скоротилася після зимового семестру 2019-2020 навчального року приблизно на 3 500 осіб (1,3%) до 265 000 чоловік. Зниження чисельності першокурсників було трохи вищим. Згідно з заявою Міністерства освіти, кількість скоротилося на 750 осіб (або на 1,7%) до 44 900 осіб.
Число студентов в австрийских университетах неуклонно сокращается
Дані показують, що кількість першокурсників скорочується вже третій рік поспіль. Це може бути обумовлено тим, що в 2018 році в Австрії в цілому скоротилося число випускників середньої школи з 44 500 до 42 200 осіб.

З іншого боку, деякі університети обмежили число абітурієнтів. При цьому, кількість навчальних місць в університетах прикладних наук і в приватних університетах зростає.

Без студентів з інших країн Євросоюзу спад був би помітний ще більше. Їх чисельність збільшилась як серед першокурсників, так і в цілому серед студентів. А кількість студентів з країн, що не входять в Євросоюз і Європейську економічну зону, залишилося на колишньому рівні.

Віденський економічний університет зафіксував найвищий спад серед першокурсників — близько 1000. Університет з цього року ввів ліміти вступників на спеціальності господарського права, економіка і соціологія. В університетах Інсбрука, Лінца і Клагенфурта ж навпаки спостерігалося зростання, тому що вони відмовилися від обмеження місць навчання. У найбільшому університеті країни – Віденському університеті відбулося невелике зниження числа студентів (мінус 100 першокурсників).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України