Новини з Австрії

Кількість студентів в австрійських університетах неухильно скорочується

Кількість студентів в університетах Австрії скоротилася після зимового семестру 2019-2020 навчального року приблизно на 3 500 осіб (1,3%) до 265 000 чоловік. Зниження чисельності першокурсників було трохи вищим. Згідно з заявою Міністерства освіти, кількість скоротилося на 750 осіб (або на 1,7%) до 44 900 осіб.

Дані показують, що кількість першокурсників скорочується вже третій рік поспіль. Це може бути обумовлено тим, що в 2018 році в Австрії в цілому скоротилося число випускників середньої школи з 44 500 до 42 200 осіб.

З іншого боку, деякі університети обмежили число абітурієнтів. При цьому, кількість навчальних місць в університетах прикладних наук і в приватних університетах зростає.

Без студентів з інших країн Євросоюзу спад був би помітний ще більше. Їх чисельність збільшилась як серед першокурсників, так і в цілому серед студентів. А кількість студентів з країн, що не входять в Євросоюз і Європейську економічну зону, залишилося на колишньому рівні.

Віденський економічний університет зафіксував найвищий спад серед першокурсників — близько 1000. Університет з цього року ввів ліміти вступників на спеціальності господарського права, економіка і соціологія. В університетах Інсбрука, Лінца і Клагенфурта ж навпаки спостерігалося зростання, тому що вони відмовилися від обмеження місць навчання. У найбільшому університеті країни – Віденському університеті відбулося невелике зниження числа студентів (мінус 100 першокурсників).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh