Економіка

Українське підприємство здало в експлуатацію обладнання для заводу у Габоні

Український виробник машин та обладнання для металургії DHM Group завершив випробування та здав в експлуатацію два комплекти машин відкриття, закриття та шуровки льотки для заводу Eramet Comilog Manganes у Габоні.

DHM Group заявляє, що у рамках укладеного контракту підприємство мало можливість контролювати графік виконання всіх робіт на об’єкті. Так, кілька місяців на заводі замовника йшли будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи, після чого фахівці провели навчання персоналу.

«Група експертів DHM Group провела тренінги з персоналом, який має працювати з обладнанням й після тестування вручила працівникам сертифікати про пройдене навчання», – сказано у повідомленні підприємства.

Довідка

Завод Eramet у Габоні – другий за величиною у світі виробник марганцевих сплавів. Контракт із компанією Comilog Manganese, яка виступає дочірньою компанією французького металургійного гіганта Eramet, було підписано у лютому 2020 року. Він передбачав монтажні роботи з налагодженням та введенням в експлуатацію двох комплектів машин відкриття, закриття та шуровки льотки. Український виробник DHM Group (раніше – «Дніпрогідромаш») заснована у 1994 році. Виконує комплексні роботи з проєктування, виготовлення та впровадження сучасного обладнання для металургії. Компанія розробляла проєкти реконструкції трьох доменних печей на Магнітогорському металургійному комбінаті в Росії та має представництва в Індії, Словаччині, Об’єднаних Арабських Еміратах та Південній Кореї.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України